SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Поздрав за колеге - Page 2 Empty

+9
Ćomi
Nemanja
Pachanga
DEJAN PJEVAC
Bursac
Daci
BobanB
Administrator
kefo
13 posters

    Поздрав за колеге

    kefo
    kefo


    Broj poruka : 13
    Datum upisa : 12.12.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Ушће

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Поздрав за колеге

    Počalji  kefo Pet Dec 17, 2010 10:34 am

    First topic message reminder :

    Laughing Ја сам Нешковић Милован из Службе вуче на радном месту машиновође, хтео бих поздравити све чланове форума као и колеге који посећују исти..
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 57
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty šta nam je to sa podružnicom

    Počalji  gsipetic Čet Jan 06, 2011 8:23 pm

    Kako to tajno radide kad se od mene tražili da sve bude javno i da se ništa nekrije a sad nije to za javnost.
    I pre 2 god kada smo ja i Milivojčević bili kod direktira Popovića isto je rekao Viste gospodo na sudu i tamo se rešava pitanje 26%.
    Kada ste počeli da skupljate potpise za smenu podružnice ja sam na sastanku rekao Peri da na ŽT-e ima nezadovoljstva zbog smenskog rada i oni njihovi priča da radimo u prelaspodeli i da nismo smenski radnici gospodin Pera je rekao da sve zavisi od Beograda i da se on nepita.
    Šta to bi danas nešto novo se desilo pa da se nezna šta je bilo kod direktora.
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 57
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty srećan božić

    Počalji  gsipetic Čet Jan 06, 2011 8:27 pm

    Želim svima sretnje badnje veče,puno sreće,zdravlja i da nam se ostvare prava koja nam slede u ovoj godini.
    SREĆNO.')" target="_blank" rel="nofollow">cheers')" target="_blank" rel="nofollow">cheers
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  Bursac Pet Jan 07, 2011 7:22 pm

    Gospodine,druze,brate,prijatelju,kolega gSipeticu!!!
    Kad vec zelis da komentarises, pa mozda i da pljunes na nekog s`vremena na vreme, osnovna je kultura da prvo odgovoris na pitanja koja su tebi licno postavljena.
    Takodje jedan prijateljski savet. Svi sto gube se ljute, i to je poznata i normalna stvar ali ne treba da dozvolis da se to toliko vidi.
    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  Andreja Pet Jan 07, 2011 8:53 pm

    Buki LUCKY je malo nervozan probusila mu se guma na Punticu
    cheers cheers cheers
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 57
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty pozdrav za kolege

    Počalji  gsipetic Sub Jan 08, 2011 12:53 am

    Ako si mislio gospodine Bursać za stabeni kredit,kamata je bila 2,50% to možeš da proveriš kod tvog kolege Crnog sad radi u depou on je kupio stan.Odluku ALFA BANKE o dobijanju kredita za zaposlene u TENT-u ima u Sindikatu u arhivi.
    To što kažeš ko gubi ima pravo da se ljuti,Ja nisam ništa izgubio meni je bila čast to što sa bio predsednik, sad je mnogo bole bez obaveza .
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  makagrk Sub Jan 08, 2011 3:24 am

    Slusaj ti Bursac, pusti i ostavi se saveta ovom coveku Sipeticu. On kako je radio tako je i opravdao poverenje kod nekih svojih clanova, a nekih nije.Mozda covek ima nesto da nam kaze, izmedju redova ,al brate mili ,od tebe ne moze da se izjasni niko, sto zbog pravopisa, sto zbog nekih paketica, sto zbog nekakvog misljenja o konsenzusu, i bla, bla. Veruj mi da meni nekad nesto nije u redu sa lap topom, lazno pokazuje vreme i greska je u jednom satu, ne daje mi uvek "ODGOVOR" već samo, "NOVA PORUKA", a nov sam uzeo i u servisu kazu da ce da ga ispitaju. I nemoj da nas te tehnicke i ostale gluposti razdvajaju i da nas brate prozivas za takve nesuglasice.Ti kao moderator radi koliko ti volja i vreme omogucavaju taj posao i nemoj da nikoga vise prozivas jer je cilj svima da se sto veci broj kolega ukljuci na ovaj forum .Pametnom coveku je i ovo dosta i nemoj da se nastavljamo oko gluposti.
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  Bursac Sub Jan 08, 2011 7:09 am

    makagrk ::Slusaj ti Bursac, pusti i ostavi se saveta ovom coveku Sipeticu. On kako je radio tako je i opravdao poverenje kod nekih svojih clanova, a nekih nije.Mozda covek ima nesto da nam kaze, izmedju redova ,al brate mili ,od tebe ne moze da se izjasni niko, sto zbog pravopisa, sto zbog nekih paketica, sto zbog nekakvog misljenja o konsenzusu, i bla, bla. Veruj mi da meni nekad nesto nije u redu sa lap topom, lazno pokazuje vreme i greska je u jednom satu, ne daje mi uvek "ODGOVOR" već samo, "NOVA PORUKA", a nov sam uzeo i u servisu kazu da ce da ga ispitaju. I nemoj da nas te tehnicke i ostale gluposti razdvajaju i da nas brate prozivas za takve nesuglasice.Ti kao moderator radi koliko ti volja i vreme omogucavaju taj posao i nemoj da nikoga vise prozivas jer je cilj svima da se sto veci broj kolega ukljuci na ovaj forum .Pametnom coveku je i ovo dosta i nemoj da se nastavljamo oko gluposti.
    Hmm, dosli divlji isterali pitome Smile
    Slusaj ti, ja sam razgovarao sa svojim bivsim sindikalnim poverenikom i sa bivsim predsednikom moje podruznice. Posto nisi u prici a nisi bio dovoljno azuran da procitas sve postove ne mesaj se u nasu konverzaciju.
    Ako ti smetam na forumu mozes lepo da me zamolis da odem i nije problem, imam i drugih stvari na koje bi trosio svoje slobodno vreme.
    Takodje se izvinjavam zbog mojih postova koji su tebi bla bla ali bar nisam od dva posta iskoristio jedan za slihtanje a jedan da bi pljunuo nekog.
    Sto se tice prica o pravopisu to si me pomesao sa nekim a sto se tice tehnicke nepismenosti o tome nisam nikad ni govorio. Sam forum ima blagih tehnickih problema kao sto je greska u vremenu koje pokazuje ali nikad do sada ni od koga nisam cuo da nije imao opciju da odgovori na neki post.
    Broj clanova nista ne znaci ako na forumu ne moze da se postavi pitanje ili iznese misljenje a prozivao nisam nikad nikoga. Ipak mislim da si me sa nekim pomesao, prelistaj forum jos jednom.
    Ne razumem zadnju recenicu, da li je to savet,upozorenje,pretnja ili samo nesrecno sklopljena recenica koja moze da se tumaci kao sve to?
    Svaku dalju raspravu na ovu temu mozemo nastaviti preko PM-a ili preko Administratora...


    Banisa molim te za odgovor da li je moj post od juce u ovoj temi obrisan i ako jeste zasto je obrisan?
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  makagrk Sub Jan 08, 2011 7:40 am

    Kao prvo ja se ne slihtam nikome, ja imam samo odredjeni stepen uvidjajnosti i pristojnosti prema novopridoslim kolegama bez obzira sto se vecinom puta ne slazem sa njihovim radom. I jos nesto, ja nikada ne pljujem po ljudima vec gorovim iznosim odredjeni stav.
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 50
    Lokacija : Obrenovac

    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  Administrator Sub Jan 08, 2011 10:38 pm

    Bursac ::
    .........................
    Ako ti smetam na forumu mozes lepo da me zamolis da odem i nije problem, imam i drugih stvari na koje bi trosio svoje slobodno vreme.
    ...............................
    Svaku dalju raspravu na ovu temu mozemo nastaviti preko PM-a ili preko Administratora...


    Banisa molim te za odgovor da li je moj post od juce u ovoj temi obrisan i ako jeste zasto je obrisan?

    Kao prvo, sa foruma JA mogu nekoga da udaljim ili zamolim da ode i ne vidim razlog za vašu prepisku i prepirku na ovaj način, imate PM za to ili razmenite telefone pa raspalite.

    Kao drugo, svaku dalju raspravu ne možete nastaviti preko Administratora jer isti ne namerava da učestvuje u njoj. Znači ostaje PM:

    Kao treće, Bursać jedan jedini post koji sam ja izbrisao jeste Gajin i to u vreme predizborne kampanje. Na sreću svi se ovde drže pravila foruma sa sitnim ispadima koji su zanemarljivi. Šta se desilo sa tvojim postom će utvrditi istražni organi Laughing Very Happy Laughing Ja ga nisam izbrisao.

    Sponsored content


    Поздрав за колеге - Page 2 Empty Re: Поздрав за колеге

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 7:02 pm