SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty

+2
Bursac
bingo
6 posters

    E OVO NE MOZE DA PRODJE

    bingo
    bingo


    Broj poruka : 40
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 48
    Lokacija : lazarevac

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  bingo Sre Jan 12, 2011 2:30 am

    Evo jos jedne potvrde sa kim imamo posla

    mozda niste znali da je nas kolega Ljubicic Dragoslav danas .juce ili pre nekoliko dana u ostalom nije ni vazno se kod odredjenih ljudi ako se ne varam i samog Vladana Petkovica TRAZIO ako on moze bilo sta da trazi jer smatram da mu to pozicija ne dozvoljava da se nasem kolegi Todorovic Borku da otkaz zbog razloga da se nije javio na posao u roku od 5 dana po isteku funkcije koje jos nije razresen
    ili se doticni mozda plasi ponovnog aktiviranja bivseg clana podruznice posto je Cale podneo ostavku pa je Borko sledeci ispod crte.
    Ljubicicu na tvoje pitanje meni licno postavljeno u predizbornoj kampanji BINGO STA TI IMAS PROTIV MENE ovim gestom potvrdjujes ko si i sta si
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  Bursac Sre Jan 12, 2011 2:59 am

    Sem ako nisi licno bio prisutan tom cinu koji navodis mislim da se neko igrao pokvarenih telefona i preneo ti informaciju iz posta sa ovog foruma.

    ljubicic dragoslav ::ja imam drugacije informacije i potvrdu samog Sipetica da je na pocetku sastanka vodjen u zapisniku kao clan IO PD TENT,ALI BEZ PRAVA GLASA.Takodje od Milivpjcevica sam dobio informaciju da je napustio sastanak IO posle tvog obracanja njemu da moze da prisustvuje sastanku ali da je do njegove verifikacije u GO sind. TENT-a ,legitimni predstavnik ZT u IO SIND.PD TENT-a Sipetic.Posle te informacije Milivojcevic je napustio sastanak.Posle toga sam ja nazvao Sipetica i skrenuo mu paznju da se ne igra sa svojim kolegama zarad toga da bude znacka na tvom reveru,i da cu u odboru podruznice pokrenuti inicijativu za njegovo iskljucenje iz sindikata TENT-a kao i skretanja paznje njemu da je oglasavanjem konacnih rezultata izbora od strane izborne komisije prestao njegov i Todorovicev mandat pa samim tim i sva prava koja su po osnovu tih mandata koristili i da se s obzirom da se nisu javljali na posao duze od 5 radnih dana sticu i uslovi za raskid ugovora o radu sa njima a i sprovodjenje krivicne odgovornosti za odgovorna lica u sindikatu TENT-a i sind. PD TENT-a zarad laznog vodjenja evidencuja koje za posledicu imaju nezakonitu finansijsku korist za Sipetica i Todorovica.Posle ovih mojih inform. imam saznanje da je i Sipetic napustio sastanak
    a malo posle njega i Sasic.ukoliko sam dobio pogresne informacije ispravi me.

    Takodje smatram da bar tebi ne treba objasnjavati da je neko pravilo lepog ponasanja i odnosa medju ljudima da se pre optuzbi prvo postavi pitanje. Ovako ako se ispostavi da ti je informacija pogresno preneta a ti si samim tim lazno oklevetao sindikalnog predstavnika svoje podruznice, nemoj se pitati zasto sama podruznica copa i nema snagu i slogu koju bi trebala da ima (mislim na clanstvo prvenstveno).
    Ovim nikoga ne zelim da branim, sem svojih licnih interesa koji su jednaki kao i interesi svih clanova nase podruznice.
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  ljubicic dragoslav Sre Jan 12, 2011 9:11 am

    bingo ::Evo jos jedne potvrde sa kim imamo posla

    mozda niste znali da je nas kolega Ljubicic Dragoslav danas .juce ili pre nekoliko dana u ostalom nije ni vazno se kod odredjenih ljudi ako se ne varam i samog Vladana Petkovica TRAZIO ako on moze bilo sta da trazi jer smatram da mu to pozicija ne dozvoljava da se nasem kolegi Todorovic Borku da otkaz zbog razloga da se nije javio na posao u roku od 5 dana po isteku funkcije koje jos nije razresen
    ili se doticni mozda plasi ponovnog aktiviranja bivseg clana podruznice posto je Cale podneo ostavku pa je Borko sledeci ispod crte.
    Ljubicicu na tvoje pitanje meni licno postavljeno u predizbornoj kampanji BINGO STA TI IMAS PROTIV MENE ovim gestom potvrdjujes ko si i sta si
    Bingo ja tebe posteno govoreci nikad nisam ozbiljno dozivljavao,pa ni ovaj tvoj post ne dozivljavam ozbiljno.s obzirom kako si reagovao to je pokazatelj da treba da "ubijes" glasnika,takodje ti predlazem da trazis od uciteljice da ti vrati jaja i kajmak ili pare sta si vec nosio,propustio si znacajan broj casova srpskog jezika,pa ti post izgleda zapocet kao tema a zavrsava se kao licno obracanje,ali to je kod tebe normalno. ti i pomoc kad trazis trazis od institucije a negativan odgovor prihvatis kao odgovor pojedinca.s obzirom koliko branis svog kolegu ja samo mogu da zakljucim da si pomoc koju si trazio od sindikata ipak dobio ,doduse sa 10-ak godina zakasnjenja,a inace zelim ti da razloge koje si tad navodio kao razlog za pomoc, uz boziju pomoc nikad vise i nigde ne navodis ....
    bingo
    bingo


    Broj poruka : 40
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 48
    Lokacija : lazarevac

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  bingo Sre Jan 12, 2011 12:57 pm

    Dragoslave JAJA I KAJMAK dobijas u ponedeljak tacno u 8h na sedmom bloku
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  ljubicic dragoslav Sre Jan 12, 2011 3:24 pm

    bingo ::Dragoslave JAJA I KAJMAK dobijas u ponedeljak tacno u 8h na sedmom bloku
    znaci vratila uciteljica?!
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  Administrator Sre Jan 12, 2011 5:19 pm

    Momci, zamolio bih vas da malo smirite strasti.

    Bingo, informaciju koju dobiješ po sistemu rekla-kazala, najbolje je da prvo proveriš a nakon toga napadneš bilo koga, uostalom imaš Ljubičićev broj pa ga pitaj. Znači ubuduće proveri informaciju pre nego što je analizraš i javno izneseš.

    Ljubičiću, mislim da nije dotle došlo da bilo čiji otkaz tražimo, niti zahtevamo. Znam da si to postavio samo kao tezu ali ubuduće nemojmo ničiju egzistenciju dovoditi u pitanje, pa ni kao tezu.

    Imamo mi važnijih poslova nego da se igramo sa ovakvim stvarima.
    Daci
    Daci


    Broj poruka : 133
    Datum upisa : 25.10.2010

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  Daci Sre Jan 12, 2011 5:43 pm

    E vala neka si im rek'o admine i treba. Bingo je u zelji da zastiti svog druga i kolegu naseo na foru "rekla - kazala" i izleteo k'o zdrebe pred rudu. A samo da se malo zainteresovao imao je ovde da procita pravu verziju price. A i Ljubicic, oce odma' po kratkom postupku - uza zid. Ne svidja se ni meni ovakvo prelazno stanje i za**bavanje u sindikatu ali nisu ova nasa dvojica ni prvi niti ce biti poslednji koji se vuku po sindikatu po nekoliko meseci posle izbora. Zato 'AJMO 'AJMO SVI U NAPAD pa da napravimo Sindikat onakav kakav nama treba.
    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  Andreja Sre Jan 12, 2011 5:54 pm

    Tako je Daci AJMO ,AJMO SVI U NAPAD lol! lol! lol! lol!
    P.S Ko radi sa Bingom nemoj da me zove za zamenu ha,ha,ha,ha sunny sunny sunny sunny
    bingo
    bingo


    Broj poruka : 40
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 48
    Lokacija : lazarevac

    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  bingo Sre Jan 12, 2011 6:53 pm

    resen nesporazum molim da se zakljuca tema cheers cheers

    Sponsored content


    E OVO NE MOZE DA PRODJE  Empty Re: E OVO NE MOZE DA PRODJE

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 11:48 am