SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Nešto se iza brda valja Empty

+3
Bojsha
KARABAJA
makagrk
7 posters

    Nešto se iza brda valja

    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Nešto se iza brda valja Empty Nešto se iza brda valja

    Počalji  makagrk Pet Jan 28, 2011 12:53 am

    Razmišljam nešto, kome SVE ova naša borba odgovara, ovaj inspektor rada Mića Ćosić je bio u početku kroz njegove izveštaje pomalo za nas, pa protiv nas, pa na nasu zalbu njegov direktor se oglasio da će preispitati njegov rad ili nešto slično,pa sad je ponovo za nas. Ovo je izgleda pisao Nušić(čovek je za svako vreme) .Biće tu čudne matematike koja će 26% svesti na 12%, ne daj Bože ,ali ...Ajd da vidimo. Vidi li ovo neko možda preglednije od mene? Da ne bude, da li smo vam 5% + 2% u koeficjent koji ne mogu da dokažu,i još nešto (npr. regres, pitaj Boga šta još). Pa se sve to svede sa 26% na 13-14 %, pa onda ovi naši dođu da me ubeđuju da je to to.
    KARABAJA
    KARABAJA


    Broj poruka : 20
    Datum upisa : 20.01.2011
    Godina : 52
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  KARABAJA Pet Jan 28, 2011 1:21 am

    Ima tu svacega. Ja sam negde video da se prica o rasclanjenom koeficijentu a tu valjda sve pise samo niko to da pokaze i nama. Poziv sindikatu da i to uradi !!!
    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Bojsha Pet Jan 28, 2011 1:47 am

    Strasno, znaci vec u najavi vidim ishod svega...Samo se pitam, kako samo u elektrani nije zakonski najavljen strajk i kako ti inspektori ne posetise malo ministarstvo prosvete i sindikat prosvetnih radnika koji od sutra OBUSTAVLJAJU RAD u svim skolama u Srbiji, naravno ne po zakonu??? Molim za odgovor...
    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Andreja Pet Jan 28, 2011 2:09 am

    Samo polako mirno i opušteno JAČI SMO NEGO IKADA ,plaše nas se zato su i zvali inspektora rada koji nije doneo ništa novo ,samo je jedno važno ako ne priznaju naš SMENSKI RAD I NE ISPLATE GA kako dolikuje po zakonu suočiće se prvi put u istoriji Elektrane sa totalnom obustavom .Mislili su nas uplašiti sa radnim obavezama ,pa nisu uspeli ,pa onda ispektor rada ali NE MOGU NAM NIŠTA JAČI SMO NEGO IKADA IDEMOOO....
    Poruka za naše sindikalce Nemoj te nas izneveriti ili 26 % ili obustava uz vas smo DO KRAJA...
    lol! lol! lol! lol!
    Joche
    Joche


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 25.10.2009
    Lokacija : obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Joche Pet Jan 28, 2011 11:20 am

    KUDA NAS TO VODIS GOSPODE
    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Bojsha Pet Jan 28, 2011 3:17 pm

    Ja stvarno ne znam sta smo uopste sve ovo i zapocinjali i radili ako sada pokleknemo i pristanemo na tamo neku metodologiju koja je u najavi jos jedna obmana a to svi vec i znaju, kao da je prvi put da nesto pogaze sto su potpisali! I svako ko je iole pametan shvata na sta hoce da nas navuku, da nam navodno kroz metodologiju priznaju tih 26% a da ti posle kroz 6 drugih nacina smaji platu jer im se to moze...i posle nemas sta da se bunis prijatelju, pristao si na to! I jos nesto, ako sad prihvatimo to jasno je da posle i sudke presude u nasu korist PADAJU U VODU i sva ona silna dugovanja koja nam sleduju! Prema tome, neka dobro SADA razmisle sta rade i na sta pristaju ili ne jer ce posle svakako biti kasno za bilo sta...
    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Bojsha Pet Jan 28, 2011 3:22 pm

    I jos nesto, ako prosvetari izricito traze jedan zahtev, ako policija izricito trazi povecanje zarade e onda i mi gospodo trazimo samo zakonski, dodatak za smenski rad 26% i nista vise...nikakve metodologije itd. ne dolaze u obzir!!!
    avatar
    Mika


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 13.11.2010
    Godina : 59
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Mika Pet Jan 28, 2011 9:43 pm

    Bojsha ::I jos nesto, ako prosvetari izricito traze jedan zahtev, ako policija izricito trazi povecanje zarade e onda i mi gospodo trazimo samo zakonski, dodatak za smenski rad 26% i nista vise...nikakve metodologije itd. ne dolaze u obzir!!!
    Dragi kolega, ako zelis da na ovaj nacin komentarises dogadjaje, onda se bar informisi (procitaj u dnevnoj stampi ili pogledaj vesti). Prosvetari imaju bar 10 zahteva od kojih je uvecanje LD tek na nekom nizem mestu, policija i nezna koliko ima zahteva, a jedino smo mi izasli sa samo jednim zahtevom.Zato ne znam odakle ovakvo raspolozenje i ovakvi komentari. Dozvolite makar da vam se iznese resenje pa onda kritikujte. U ostalom scekajte do ponedeljka.
    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Bojsha Pet Jan 28, 2011 10:27 pm


    Miko, prvo ovaj moj komentar i kritika se ni ne odnosi na nas strajkacki odbor
    i nase predstavnike koji nas zastupaju vec zna se na koga i ko je ta gospoda, ko ne postuje zakon i ko ne moze godinama da prihvati za njih bolnu istinu da smo smenski radnici a mi to samo i trazimo! A sto se tice drugih koji strajkuju ili najavljuju strajk, pa malo pre sam gledao magazin OKO na Rts-u prosvetare i njihov zahtev se svodi na povecanje zarade za 24% a policija trazi povecanje zarada za 40%,koliko pratim i koliko sam shvatio to su im glavni zahtevi a koji su drugi to nisam nigde ni cuo ni procitao! Uostalom ne bitni su mi oni uopste, svako se bori za sebe tako da se i mi ovde borimo za nas da prodjemo najbolje i da nam konacno priznaju tih 26% na pravi nacin i to je poenta cele price!!!

    A JA VERUJEM OVIM LJUDIMA KAO I SVI MI I NARAVNO DA CEMO SACEKATI I POMOCI KOLIKO GOD TREBA I STA GOD TREBA!!!
    Obersturmfuhrer
    Obersturmfuhrer


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.01.2011
    Godina : 40
    Lokacija : Obrenovac

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Obersturmfuhrer Pet Jan 28, 2011 10:31 pm



    Otpusteno Bojsa!
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  makagrk Pet Jan 28, 2011 10:46 pm

    Drugari, drago mi je da sam čuo mišljenja o ovoj temi koju sam započeo. Razmišljao sam o svakom postavljenom postu i to je to. Zahvaljujem vam svima na pomoći i ajde da završimo ovu temu i da otvorimo neku novu veseliju! cheers

    Sponsored content


    Nešto se iza brda valja Empty Re: Nešto se iza brda valja

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 7:16 pm