SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


ISTORIJSKI DAN!!! Empty

2 posters

    ISTORIJSKI DAN!!!

    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    ISTORIJSKI DAN!!! Empty ISTORIJSKI DAN!!!

    Počalji  Bojsha Sub Feb 05, 2011 9:04 pm


    * Malo je reci, osecanja, odusevljenja i svega ostalog lepog koje bih u ovom trenutku mogao da ispoljim na ovaj nacin posle danasnjeg dana!!!
    Zelim samo ovom prilikom na ovom nasem forumu da iznesem iz sebe deo necega sto osecam u ovom trenutku...
    PRESRECAN SAM I ZADOVOLJAN SAM STO SAM DANAS IMAO PRILIKU DA PRISUSTVUJEM I UCESTVUJEM NA OVOM ISTORIJSKOM ZBORU U KOJEM SAM UZIVAO U SVAKOM TRENUTKU GLEDAJUCI I SLUSAJUCI OVE HRABRE, PAMETNE, MUDRE I ODLUCNE LJUDE... Zelim da izrazim veliko zadovoljstvo sto sam deo svega i sto mogu da ucestvujem i doprinesem mnogo kao i svi mi u istorijskoj borbi za sve nas, za buducnost, za sigurnost, za bolje sutra i za konacno POBEDU PRAVDE!!!
    Jos jednom, svaka cast za sve, hvala ovim HRABRIM I PAMETNIM LJUDIMA koji su uz pomoc svih nas ovih dana pa i DANAS nacinili jedan veliki korak, rekao bih slobodno istorijski za buducnost svih nas gde smo jedinstvom pokazali da je pravda na nasoj strani ...Nije sve gotovo, teski dani nas tek cekaju ali danas je nacinjen prvi i veliki korak ka konacnoj pobedi a krajnji ishod je vec svima nama poznat!!!
    OVOM PRILIKOM BIH ZAMOLIO SVE KOLEGE KOJI SU IZ OPRAVDANIH ILI NEOPRAVDANIH RAZLOGA BILI ODSUTNI OVIH DANA I NISU UCESTVOVALI U OVOME A IMA IH ISTINA MALI BROJ, DA SE SVI KONACNO UJEDINIMO I U NAREDNOM PERIODU PRUZIMO PODRSKU OVIM LJUDIMA KOJI NAS ZASTUPAJU JER JE TO U INTERESU SVIH NAS!!! Barem sada nemaju razloga za razmisljanje i brigu, slozniji smo i jaci nego ikad!!!


    JOS JEDNOM POZDRAV ZA SVE KOLEGE, SVAKA CAST ZA SVE DO SADA!!!
    S S S R - TENT-a!!! lol! smile6 lol!
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    ISTORIJSKI DAN!!! Empty Re: ISTORIJSKI DAN!!!

    Počalji  makagrk Ned Feb 06, 2011 12:40 am

    Samim činom isključenja Kojare i Mileta isključili su nas 1000 smenskih radnika u TENT-u i 9200 smenskih radnika u EPS-u, i a time doveli u opasnost budućnost radnih mesta naših dobrih drugara i prijatelja, kumova u Održavanju, što slep čovek ne vidi. Jedino mi je žao to što da kad su naši očevi izgradili ovakav sindikat i ovaj celokupni energetski sistem mi njihovi potomci dolazimo u situaciju da se svađamo zbog nekih skorojevića..., i gde će smena biti privremeno zadržana (10 dana) u ostvarivanju svojih legitimnih i zakonskih prava, a većina mojih drugara i prijatelja (a stvarno su dobri ljudi) iz Održavanja će nažalost zbog obmane ispaštati od istih u narednih 2-3 godine (a one će proći kao dlanom o dlan) ,a gde samo mi možemo da ih odbranimo od svih crnih oblaka koja su se nadvili nad njima. Ljudi iz Održavanja imaju pravo na svoje mišljenje a mi na svoje, uz poštovanje na toleranciju na mišljenje. Oni su krenuli svojim putem i mi svojim i to je kraj. Srećan nam novi početak a i Održavanju želim sve najbolje u nadolazećim vremenima( i ovo kažem bez imalo ironije jer sam tamo bio treći majstor i znam da im neće biti lako).

      Sada je Ned Maj 12, 2024 11:08 pm