SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Gde je kraj svemu ovom...??? Empty

+6
gsipetic
DEJAN PJEVAC
Joche
DEKI 357
KARABAJA
sasa markovic
10 posters

    Gde je kraj svemu ovom...???

    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  sasa markovic Čet Feb 24, 2011 6:29 pm

    Svima je dobro poznato da su postale protivnicke sindikalne strane,oni koji rade osam sati i radnici u smeni.Ali....Treba vise da je svima jasno da su smenski radnici jos uvek clanovi sindikata TENT-a i da kao takvi imaju sva prava kao i ostali.To sto su MD i ZB trenutno na funkcijama,ne daje im za pravo da oni sami odlucuju sta ce se raditi u sindikatu.Mozda oni misle da su zasticeni i da im se moze,ali im ne bio u kozi.Znaju jako dobro kako ce se zavrsiti ova prica po njih i one koji ih stite.Ustvari,predpostavljam da znaju.
    Sto ovo sve pisem?
    Pored svih stvari sto rade,poceli su da udaraju jako nisko,sto ce se verovatno zavrsiti onako kako ne treba.Bilo je ljudi koji su na mnogo jacim funkicjama od njih,pa su im stali na put..Pored svih osporavanja i bojkota,ne dozvoljavaju da pojedini bolesni radnici i njihove porodice uzmu upute i izvrse preglede na VMA,jer su radnici u smeni.Cemu sve to????Ljudi,dozovite se pameti.Ako ovo radite,ta vrsta ucene ce vas debelo kostati!!!
    KARABAJA
    KARABAJA


    Broj poruka : 20
    Datum upisa : 20.01.2011
    Godina : 52
    Lokacija : Obrenovac

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  KARABAJA Čet Feb 24, 2011 7:50 pm

    Sale ako znas konkretan primer iznesi ga slobodno imaces podrsku jer je takvo ponasanje toliko nisko da ne treba da ostane ne primeceno. Pored toga ce poceti da se otvara PANDORINA KUTIJA a veruj mi da i ja i mnogi drugi znaju ponesto. Ja licno znam za neke sitnije stvari koje su stvar razlicitih misljenja a u statutu i pravilniku nisu definisani pa ih zato ne iznosim da ne bih komplikovao stvar ali igranka sa COVEKOVIM zdravljem je gnusna i nebi trebalo da ostane ne primecena.
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  DEKI 357 Čet Feb 24, 2011 10:48 pm

    Sale,pojasni malo priču oko uputa za VMA ???
    Na koji način se vršila opstrukcija i uskraćivanje nečijih prava na lečenje. Nemoraš da kažeš ime, dovoljno je da je priča tačna i da se sutra/ prekosutra to može proveriti i dokazati !!!!
    Evil or Very Mad
    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  sasa markovic Čet Feb 24, 2011 11:26 pm

    Evo,konkretno sam cuo pricu od Colic Miodraga.U samom startu mu nisu izasli u susret...Druga prica je Pjevac Dejan.Nemam nikakav strah da pricam sta sam cuo,ali bi bilo bolje da naprimer Pjevac kaze svoj problem,posto od Cole to ne mozemo javno cuti,jer svi znamo u kakvoj je situaciji i da nema vremena da se bavi sa forumom i nehumanim radom pojedinih ljudi.
    Joche
    Joche


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 25.10.2009
    Lokacija : obrenovac

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  Joche Pet Feb 25, 2011 1:52 am

    To sto narod prica i cola zbori je jedno
    a racuni i profakture po kojima se one isplacuju po pravilniku

    fonda,
    na njegov zahtev su realnost, i mozeh ih dobiti na uvid

    kod predsednika fonda solidarnosti u svako doba dana.
    Fond radi po pravilniku i do sada niko nije ostecen, price, da on
    deli bolesne po tome gde rade je besmislica i zato dok sam ja kao
    clan sa ostalima u njemu toga nece biti.
    Humanost ne komentarisem, ona je normalno pojmljiva
    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  sasa markovic Pet Feb 25, 2011 9:51 am

    Joche ::To sto narod prica i cola zbori je jedno
    a racuni i profakture po kojima se one isplacuju po pravilniku

    fonda,
    na njegov zahtev su realnost, i mozeh ih dobiti na uvid

    kod predsednika fonda solidarnosti u svako doba dana.
    Fond radi po pravilniku i do sada niko nije ostecen, price, da on
    deli bolesne po tome gde rade je besmislica i zato dok sam ja kao
    clan sa ostalima u njemu toga nece biti.
    Humanost ne komentarisem, ona je normalno pojmljiva
    Joco,super sto si ovo napisao!Znaci,resili smo dilemu i ne postoji nikakva vrsta opstrukcije priema smenskim radnicima!?.Onda su informacije koje su dosle do mene neistinite.Iskren da budem,prica koju sam cuo me je pogodila,zato sam i napisao ovde.
    avatar
    DEJAN PJEVAC


    Broj poruka : 35
    Datum upisa : 18.11.2010

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  DEJAN PJEVAC Pet Feb 25, 2011 3:02 pm

    Tacno je da sam juce otisao u sindikat da uzmem garantno pismo kako bih svoje lecenje platio na rate,posto sam jos uvek clan sindikata i naisao na MD,koji mi je rekao da ja nemogu da ostvarim to pravo posto nisam clan sindikata vise .Na moje pitanje zasto ne mogu da ostvarim to pravo on mi je rekao da je on tata i da on odlucuje o tome , zatim mi je kazao da se obratim svojim sindikalcima da mi oni to omoguce.Molim sve kolege da ne nasedaju na provokacije istog jer ce u protivnom dobiti otkaz ja nisam neznam kako sam se uzdrzao .Mozda je dobro sto se to meni dogodilo jer ne znam kako bi neko drugi reagovao..Iz ovog sto sam napisao vidi se da je doticni izgubio kompas.Molim vas jos jednom da se svi strpimo jer doticni broji poslednje dane. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty gde je kraj svemu ovom

    Počalji  gsipetic Pet Feb 25, 2011 8:31 pm

    Niko nema pravo da uskrati lečenje na vemea za članove Sindikata TENT to što se desilo Pjevcu tu je bio nesporazum i malo brzine u njegovom reagovanju( neželim nikog da branim on ima pravo da uzme uput i ode na vemea)
    A što se tiče Čole njemu se izašlo maksimum što se tiče finasija po pravilima glavnog odbora,fonda solidarnosti pa čak i od poslovostva su uzeta srestv namenjena za lečenje,ja sad nebi govorio o sumi koju je dobio.
    avatar
    DEJAN PJEVAC


    Broj poruka : 35
    Datum upisa : 18.11.2010

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  DEJAN PJEVAC Pet Feb 25, 2011 9:44 pm

    slusaj ti nemoj da lazes nisi ni bio tu kad smo se raspravljali i nemoj da se mesas jer kad si treba da nesto kazes cutao si kao p.....Ako ti mislis da ja treba da nekog molim da mi da papir kojim ce mi se to odbiti na rate pa zasto sam davao clanarinu 11god,imam i ja svoje dostojanstvo.VELIKI SI COVEK KOLIKO PRASTAS. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Sh@rance-A5
    Sh@rance-A5


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 30.01.2011
    Godina : 46
    Lokacija : Lociran

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  Sh@rance-A5 Sub Feb 26, 2011 2:05 am

    Dejane veruj mi da te razumem. To sto si ti doziveo to sam i isto dozoveo 2005 godine ali ne za mene nego za tada svog tek rodjenog sina. Necu da iznosim detalje bilo je to davno jer uopste nezelim da se secam te 2005 godine.
    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  sasa markovic Sub Feb 26, 2011 10:28 am

    gsipetic ::Niko nema pravo da uskrati lečenje na vemea za članove Sindikata TENT to što se desilo Pjevcu tu je bio nesporazum i malo brzine u njegovom reagovanju( neželim nikog da branim on ima pravo da uzme uput i ode na vemea)
    A što se tiče Čole njemu se izašlo maksimum što se tiče finasija po pravilima glavnog odbora,fonda solidarnosti pa čak i od poslovostva su uzeta srestv namenjena za lečenje,ja sad nebi govorio o sumi koju je dobio.
    Nemoj da mesas poslovodstvo i sindikat(sto bi rekli babe i zabe).Ja sam licno upoznat sa Colinim slucajem i o kojoj se kolicini novca radi.Poenta price je,da je zbog podela u sindikatu,on naisao na odredjene probleme.Ne smes da pominjes te stvari,jer si i sam imao zdravstveni problem i bila ti je neophodna pomoc.Izvini,a u kom svojstvu si ti napisao ovaj demant?
    *kao neko ko zeli da nama objasni da nema provokacija i opstrukcije prema smenskim radnicima
    *ili kao osoba koju su zaduzili do te mere, da mora svoje kolege iz smene da ubedjuje da su to samo izmisljene price.
    Sipe,bolje da nisi nista komentarisao,jer mislim da misljenje nikog od nas nisi uspeo da promenis.
    avatar
    Mika


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 13.11.2010
    Godina : 59
    Lokacija : Obrenovac

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  Mika Sub Feb 26, 2011 9:40 pm

    Postupak coveka ( nisam siguran???), koji sebe naziva "tatom" propalog sindikata, je samo dokaz koliko je neko spreman da svoje ciljeve ostvari, pa makar i preko koleginog zdravlja gazio.Naravno , verovatno je prvo pomislio na osnovni postulat sindikata : SOLIDARNOST!!!
    Elem, ne bih vise trosio energije na bagru, nego Dejane ako si u problemu obrati se nama svojim kolegama i sindikalcima.
    Obersturmfuhrer
    Obersturmfuhrer


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.01.2011
    Godina : 40
    Lokacija : Obrenovac

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  Obersturmfuhrer Sub Feb 26, 2011 9:48 pm

    Kupite novi broj Paleza,tu je nas dragi TATA i pesmica ispevana o 26%!
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty gde je kraj svemu ovom

    Počalji  gsipetic Sub Feb 26, 2011 11:52 pm

    Gospodine Markoviću kad se Čola vrati sa lečenja pitajga šta se dešava u Sindikatu,a to dali ima opsrukcije da ima ali vašae pravo da uzme uput za VEME-a nemože niko da uskrati dok si član Sindikata.
    Da vam menjam mišljenje nije mi ni palo napamet viste punoletni i niko nemože da vas laže .
    Mene nije niko zadužio i ništa obećao da moram nekog da ubeđujem u nešto.
    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  sasa markovic Ned Feb 27, 2011 1:32 am

    gsipetic ::Gospodine Markoviću kad se Čola vrati sa lečenja pitajga šta se dešava u Sindikatu,a to dali ima opsrukcije da ima ali vašae pravo da uzme uput za VEME-a nemože niko da uskrati dok si član Sindikata.
    Da vam menjam mišljenje nije mi ni palo napamet viste punoletni i niko nemože da vas laže .
    Mene nije niko zadužio i ništa obećao da moram nekog da ubeđujem u nešto.
    Malo si konfuzno ovo napisao,al mislim da sam te razumeo.Kad ponovo procitas ono sto sam napisao,videces da ja ni jednog trenutka nisam rekao da Cola nije dobio uput,vec sam rekao da je bilo problema kad je zadnji put trazio pomoc.A posle toga i Pjevac.Ja sam to video kao vid opstrukcije i provokacije.
    Izvini,a sto se ti nadje prozvan,kad se ovo desavalo zadnjih 10-15 dana.Usao si u pricu kao neciji zastitnik,a nisi bio tu kad su ljudi bili u sindikatu.Necu ja da ti prepricavam sta se desavalo.Poznajes obojicu pa ih pitaj,ako mislis da sam ja nesto izmislio.
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty gde je kraj svemu ovom

    Počalji  gsipetic Ned Feb 27, 2011 1:54 am

    Sale Čolin problem pratim od početka i mogu samo štiti interese naši sa ŽT-a i naše podružnice,a napisaosam kad se vrari Čola pričaćemo.
    Nismo se razumeli ka se budemo videli pričaćemo .
    Zoran-90
    Zoran-90


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 02.11.2010
    Godina : 52
    Lokacija : Obrenovac

    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  Zoran-90 Ned Feb 27, 2011 3:10 pm


    Sponsored content


    Gde je kraj svemu ovom...??? Empty Re: Gde je kraj svemu ovom...???

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned Apr 28, 2024 3:54 pm