SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Primer predstavljanja Empty

+6
sasa markovic
BobanB
DEKI 357
Bursac
sofronije76
Administrator
10 posters

    Primer predstavljanja

    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Primer predstavljanja Empty Primer predstavljanja

    Počalji  Administrator Sre Dec 08, 2010 11:47 pm

    Ovako bi trebalo da izgleda predstavljanje novih korisnika, ali možete pustiti mašti na volju ako ispunite osnovne kreterijume ( ime, pseudonim pod kojim ste prijavljeni i odakle dolazite - koji deo Tent-a) .

    Zovem se Saša Djordjević registrovao sam se kao Admin ( od administrator ) dolazim sa ŽT-a iz grupacije služba vuče na radnom mestu mšinovodja dizel ili elektro vuče.

    posle ovoga možete pozdraviti članove foruma i pustiti mašti navolju. Nakon toga, Kada neko od nas vidi vaše predstavljanje dodeljuje vas u grupu kojoj pripadate i tek tada možete aktivno učestvovati u radu foruma ( odgovarati na teme i dodavati nove )

    Pozdrav Administrator
    sofronije76
    sofronije76


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 26.10.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  sofronije76 Pon Dec 20, 2010 12:52 am

    Ne zastupam misljenje da svako ko ucestvuje u radu ovog portala treba da se predstavi imenom i prezimenom ako to ne zeli. Iako velika vecina vas zna ko sam ja, mene niko nece usloviti da kazem moje ime i prezime i radno mesto gde radim (mozda je sledece sto budem trebao da dam i broj L.K, pasosa, i tekuceg racuna.....) pa makar me to kostalo aktivnim ucescem u radu. Ne plasim se nikoga i nicega sto bi eventualno moglo da doprinese moje predstavljanje, sto se tice mog radnog mesta i statusa u firmi ali morate da budete svesni i mogucih zloupotreba ostavljanja licnih podataka po netu. Vise nego dovoljno znam kakve su posledice eventualne zloupotrebe licnih podataka.... Aktivan sam na mnogo foruma pod ovim pseudonimom i ni na jednom jedinom nisu postavljali uslov da moram da se predstavim ili da postavim svoju sliku !
    Svestan sam da ovaj forum nije vlasnistvo sindikata nego pojedinca, i da moram da se slozim sa uslovima tog pojedinca ako zelim ucesce u daljem radu. Ali ja to jednostavno ne zelim, i to je pitanje principa !
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Bursac Pon Dec 20, 2010 3:35 am

    sofronije76 ::Ne zastupam misljenje da svako ko ucestvuje u radu ovog portala treba da se predstavi imenom i prezimenom ako to ne zeli. Iako velika vecina vas zna ko sam ja, mene niko nece usloviti da kazem moje ime i prezime i radno mesto gde radim (mozda je sledece sto budem trebao da dam i broj L.K, pasosa, i tekuceg racuna.....) pa makar me to kostalo aktivnim ucescem u radu. Ne plasim se nikoga i nicega sto bi eventualno moglo da doprinese moje predstavljanje, sto se tice mog radnog mesta i statusa u firmi ali morate da budete svesni i mogucih zloupotreba ostavljanja licnih podataka po netu. Vise nego dovoljno znam kakve su posledice eventualne zloupotrebe licnih podataka.... Aktivan sam na mnogo foruma pod ovim pseudonimom i ni na jednom jedinom nisu postavljali uslov da moram da se predstavim ili da postavim svoju sliku !
    Svestan sam da ovaj forum nije vlasnistvo sindikata nego pojedinca, i da moram da se slozim sa uslovima tog pojedinca ako zelim ucesce u daljem radu. Ali ja to jednostavno ne zelim, i to je pitanje principa !
    Moram ti priznati da si potpuno u pravu, kao i da covek bez principa i nije covek. Ali...
    Vecina ljudi ima prirodnu nepoverljivost prema strancima ili ljudima koji svesno zele da ostanu prikrivenog identiteta. Zar stvarno mislis da neko na netu ceka samo tvoje ime, prezime ili neki nadimak po kom si poznat u firmi da bi to zloupotrebio? Btw kako da zloupotrebi neko ime koje se pojavljuje na ovim prostorima u tirazu od par stotina hiljada komada? Isto vazi i za prezime.
    Ideja je bila da clanovi foruma znaju sa kim razgovaraju i nista vise. A, ako se toliko plasis za svoje licne podatke ne razumem sta radis na internetu uopste. Svoje licne podatke si izgubio onog dana kad si izvadio prvu licnu kartu jer od tada su tvoji licni podatci javni.
    Na svakom forumu postoji registracija, uglavnom putem @mail-a. Davanjem svog maila svesno dozvoljavas svakodnevni spam koji te uopste ne boli i ne podpada pod bilo koji princip koji imas.
    Koje je onda tvoje pravo kao principijelnog coveka da nipodastavas princip ostalih clanova foruma da zele da znaju sa kim pricaju?
    Naravno niko ti nece uskratiti gostoprimstvo ovde ali je moj princip da kazem sta mislim Smile
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  DEKI 357 Pon Dec 20, 2010 1:32 pm

    Ljudi, Forumaši ajde pustite nove članove i goste malo da se opuste i otkrave. Pa će verovatno za 3-4 meseca i promeniti svoj status profila.
    Verovatno postoji razlog zašto čovek neće da se javno eksponira.
    Prvo trba povećati masovnost članova pa tek onda insistirati na IMENU I PREZIMENU.
    BobanB
    BobanB


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 19.11.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  BobanB Pon Dec 20, 2010 1:44 pm

    Ja sam misljenja da se treba predstaviti... Ovo nije tra la la forum, zamisljen je kao ozbiljan vid informisanja, debate pa i druzenja... Nikakvu tezinu nema informacija, komentar, koju je ostavio anonimus. Toga rekla kazala nam je preko glave... Ja licno ako neke stvari ne mogu da kazem javno, sigurno necu ni pod maskom nickova...
    BobanB
    BobanB


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 19.11.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  BobanB Pon Dec 20, 2010 1:46 pm

    mogu da kuckam viceve Razz koga briga tamo za identitet lol!
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Bursac Uto Dec 21, 2010 3:49 am

    DEKI 357 ::Ljudi, Forumaši ajde pustite nove članove i goste malo da se opuste i otkrave. Pa će verovatno za 3-4 meseca i promeniti svoj status profila.
    Verovatno postoji razlog zašto čovek neće da se javno eksponira.
    Prvo trba povećati masovnost članova pa tek onda insistirati na IMENU I PREZIMENU.
    Sofronije nije novi clan, registrovan je oko dva meseca na forumu. Njegov status je resen to jest podpada pod saobracajnu sluzbu. Niko ga nije pritiskao da se predstavi jer dosta ljudi zna ko je iza nika Sofronije 76, a od juce znam i ja Smile
    Povecati masovnost treba ali isto tako treba zadrzati odredjeni nivo. Uprosceno to znaci da jednom steceno pravo se nemoze oduzeti ili se jako tesko moze oduzeti. Ako se kaze da mozes na forumu biti incognito i po tom osnovu uvecas clanstvo duplo, koliko mislis da ces clanova izgubiti kad im ukines to pravo Smile
    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  sasa markovic Uto Dec 21, 2010 8:17 pm

    sofronije76 ::Ne zastupam misljenje da svako ko ucestvuje u radu ovog portala treba da se predstavi imenom i prezimenom ako to ne zeli. Iako velika vecina vas zna ko sam ja, mene niko nece usloviti da kazem moje ime i prezime i radno mesto gde radim (mozda je sledece sto budem trebao da dam i broj L.K, pasosa, i tekuceg racuna.....) pa makar me to kostalo aktivnim ucescem u radu. Ne plasim se nikoga i nicega sto bi eventualno moglo da doprinese moje predstavljanje, sto se tice mog radnog mesta i statusa u firmi ali morate da budete svesni i mogucih zloupotreba ostavljanja licnih podataka po netu. Vise nego dovoljno znam kakve su posledice eventualne zloupotrebe licnih podataka.... Aktivan sam na mnogo foruma pod ovim pseudonimom i ni na jednom jedinom nisu postavljali uslov da moram da se predstavim ili da postavim svoju sliku !
    Svestan sam da ovaj forum nije vlasnistvo sindikata nego pojedinca, i da moram da se slozim sa uslovima tog pojedinca ako zelim ucesce u daljem radu. Ali ja to jednostavno ne zelim, i to je pitanje principa !

    Obzirom,da je uslov da se ucesnici ovog foruma predstave,a na tome insistira i Admin,ne vidim razlog da se nekome progleda kroz prste.Ukoliko se na dalje desi da postoje ucesnici foruma koji ne zele da se predstave,ja cu prestati da budem clan.Napravicu novi profil pod nepoznatim imenom i davati misljenja i komentare iza kojih stoji NEKO....Ocekujem da Admin odreaguje kao sto je i rekao!!!
    Daci
    Daci


    Broj poruka : 133
    Datum upisa : 25.10.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Daci Uto Dec 21, 2010 11:34 pm

    Nije mi bas pravo zbog kolega koji iz principa ili nekih drugih razloga nece da se predstave, znam ko su i licno o njima imam veoma pozitivno misljenje. Ali ovaj forum, koji treba da preraste i u zvanicno glasilo sindikalne podruznice "vuca i saobracaj", ima neka svoja pravila. Jedno je veoma jasno napisano na prvoj stranici foruma (prijem) i oznaceno drugom bojom kako bi ga svi primetili:

    NOVINA: OBAVEZNO PREDSTAVLJANJE
    Svi novoregistrovani članovi treba da prodju kroz veoma jednostavan prosces predstavljanja u kategoriji "Dobrodošli" u Forumu "Predstavljanje" - Odmah ispod ovog teksta.
    Tek nakon predstavljanja i dodavanja grupi kojoj pripadate od strane admnistratora ili moderatora moći ćete da odgovarate na teme i postavljate nove. Hvala na razumevanju.

    Administrator foruma : Saša Djordjević
    Dobrodošli

    U cemu je problem gospodo?

    I jos nesto. Da sam se ja prijavio kao Dragan da li biste znali ko sam? Ili kao Stevanovic, to vec suzava izbor na 3 osobe. Potpisao sam se kao Daci jer me tako svi znaju. To ocekujem i od vas.
    sofronije76
    sofronije76


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 26.10.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  sofronije76 Sre Dec 22, 2010 3:22 am

    Nisam mojom porukom sa pocetka post-a nikoga hteo da uvredim a jos manje da podcenim. Nikakva losa namera nije postojala sa moje strane. Jednostavno mnogo smo poznatiji pod nadimcima nego pod punim imenom i prezimenom. Primer je naveo Daci...
    Bez ikakvog pritiska od administratora i kolega, i ikakve krajnje lose namere udovoljicu mojim kolegama koji su znatizeljni...Samo smatram da ne bi trebalo da bude uslov za ucesce na forumu puno ime i prezime. Dovoljan je i nadimak po kojima smo svi mi vise prepoznatljivi. Jednostavno na svim forumima ove i slicne tematike sam poznatiji kao sofronije76 a ne ako Aleksandar Petrovic, radnik saobracajne sluzbe na radnom mestu o.vozova...
    Very Happy
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Administrator Sre Dec 22, 2010 4:00 pm

    sofronije76 ::Nisam mojom porukom sa pocetka post-a nikoga hteo da uvredim a jos manje da podcenim. Nikakva losa namera nije postojala sa moje strane. Jednostavno mnogo smo poznatiji pod nadimcima nego pod punim imenom i prezimenom. Primer je naveo Daci...
    Bez ikakvog pritiska od administratora i kolega, i ikakve krajnje lose namere udovoljicu mojim kolegama koji su znatizeljni...Samo smatram da ne bi trebalo da bude uslov za ucesce na forumu puno ime i prezime. Dovoljan je i nadimak po kojima smo svi mi vise prepoznatljivi. Jednostavno na svim forumima ove i slicne tematike sam poznatiji kao sofronije76 a ne ako Aleksandar Petrovic, radnik saobracajne sluzbe na radnom mestu o.vozova...
    Very Happy
    Sale, izuzetno mi je drago zbog tvoje odluke da se predstaviš imenom i prezimenom.
    Mada je bilo dovoljno i da staviš Sale Momin, svi bi znali ko je u pitanju kao kada ja stavim Banišia ili Banišin.
    Ili da si stavio fotku, svi bi znali ko je u pitanju..Fotku recimo većina nas ima na facebook-u zar ne?
    Ni na koga nisam vršio lični pritisak. Postavio sam javno obaveštenje o predstavljanju i poslao jedan broj ličnih poruka sa istim obaveštenjem.
    Ovaj forum će jednim svojim delom da preraste u zvanično glasilo naše podružnice pa je iz tog razloga potrebno da se zna ko smo.
    Zahvaljujem se svima onima koji su se do sada javno predstavili kao i onima koji će se predstaviti.
    Da podsetim.
    Oni koji su tu svojim imenom i prezimenom, ili poznatim nadimkom to ne moraju.
    To važi i za one koji će se tek registrovati.
    Oni koji se registruju pod nepoznatim pseudonimom zamoliću još jednom da se predstave. Hvala.
    усамљени вук
    усамљени вук


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 18.01.2011
    Godina : 43
    Lokacija : обрен сити

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  усамљени вук Uto Jan 18, 2011 7:29 pm

    поздрав свим регистрованим члановима од "" усамљеног вука " Very Happy
    припадам производњи са ворбиса или ти ТЕНТ'- Б Cool Wink
    усамљени вук
    усамљени вук


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 18.01.2011
    Godina : 43
    Lokacija : обрен сити

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  усамљени вук Uto Jan 18, 2011 8:33 pm

    када ћу ја моћи да активно учествујем у раду форума , јели админ , каква ми то дозвола треба Sad Question
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Administrator Uto Jan 18, 2011 9:41 pm

    Dobrodošao ti nama.

    Vule, jako je prosto, treba ti moja dozvola, a da bi se pridružio ovom našem čoporu treba samo da se predstaviš imenom i prezimenom i kažeš odakle dolaziš kao što su uradili mnogi pre tebe ili staviš sliku a neko od tvojih te prepozna i kaže: "to je on".
    Jednostavno je, i više nećeš biti toliko usamljen, imaćeš čopor istomišljenika , samo treba da poštuješ prava i zakone čopora Wink

    Pozdrav od Administratora
    усамљени вук
    усамљени вук


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 18.01.2011
    Godina : 43
    Lokacija : обрен сити

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  усамљени вук Sre Jan 19, 2011 1:33 pm

    Administrator ::Dobrodošao ti nama.

    Vule, jako je prosto, treba ti moja dozvola, a da bi se pridružio ovom našem čoporu treba samo da se predstaviš imenom i prezimenom i kažeš odakle dolaziš kao što su uradili mnogi pre tebe ili staviš sliku a neko od tvojih te prepozna i kaže: "to je on".
    Jednostavno je, i više nećeš biti toliko usamljen, imaćeš čopor istomišljenika , samo treba da poštuješ prava i zakone čopora Wink
    а може ли овако да останем још "усамљени вук" а ти админ прати , моје постове , па ако забрљам , ти бриши оно што сам написао , фер сам играч , веруј ако хоћеш Idea Neutral
    Pozdrav od Administratora
    усамљени вук
    усамљени вук


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 18.01.2011
    Godina : 43
    Lokacija : обрен сити

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  усамљени вук Sre Jan 19, 2011 1:36 pm

    а може ли овако да останем још "усамљени вук" а ти админ прати , моје постове , па ако забрљам , ти бриши оно што сам написао , фер сам играч , веруј ако хоћеш Neutral Idea
    написах да радим у производњи ТЕНТ'-Б ,
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  DEKI 357 Sre Jan 19, 2011 2:55 pm

    ZANIMLjIV PREDLOG...???
    KAKVE NAM TI MOŽEŠ DATI NOVE INFORMACIJE ILI DOPRINETI RADU OVOG FORUMA ??!
    NEMORA TO DA BUDE VEZANO ZA ŽELEZNICU ILI SMENSKO OSOBLjE. MISLIM DA AKO ŽELIŠ DA BUDEŠ "ANONIMAN" A DA UČESTVUJEŠ U RADU FORUMA MORA MALO I DA SE ISTAKNEŠ PO TOM PITANjU.
    I NAMA TREBAJU INSAJDERI. ZNAĆEMO TO DA CENIMO UBUDUĆE
    NEKA ADMINISTRATOR UZME OVO U RAZMATRANjE.
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  makagrk Sre Jan 19, 2011 3:16 pm

    A ako je dvostruki agent Very Happy ?
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  DEKI 357 Sre Jan 19, 2011 3:32 pm

    PA NA TAKVE I SLIČNE STVARI SAM I MISLIO. NEK ON " BACI" INFORMACIJU A MIĆEMO TO DA PROVERIMO. NAJBOLjE DA BUDE "POLUINFORMACIJA" AKO JE ŠPIJUN. SA ISTINITOM POTIRE SAMOG SEBE, A SA LAŽNOM LETI SA FORUMA.
    #PA, ŠTA I AKO NEBUDE NA FORUMU, BIĆE KAO GOST ???!!!#
    SAMO DOTLE DOK NEPREĐEMO NA PLAN "B", KADA ĆE SE INFORMACIJE DELITI SAMO ODREĐENOM KRUGU LjUDI.
    NEPRIJATELj NESME DA ZNA NAŠE POTEZE. A I KAD IH SVATI ONDA JE KASNO !!!
    ---------------------
    JESTE PRIMETILI DA OD DANAS IMAMO POVEĆAN BROJ GOSTIJU !!!
    KAO DA DELIMO NEŠTO ZA DžABE santa
    NEMA NIŠTA ZA DžABE,IZAĐITE IZ RUPA I PRIDRUŽITE SE BORBI.
    усамљени вук
    усамљени вук


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 18.01.2011
    Godina : 43
    Lokacija : обрен сити

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  усамљени вук Sre Jan 19, 2011 4:06 pm

    нисам непријатељ Exclamation
    подржавам мишљење DEKI 357
    нисам никакав агент makagrk само радим у производњи на ТЕНТ-Б и овим путем желим да подржим оправдану борбу нас из смене Smile Shocked
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  makagrk Sre Jan 19, 2011 4:26 pm

    Ajde bre vuče dobro došao i ne brukaj se. albino
    Daci
    Daci


    Broj poruka : 133
    Datum upisa : 25.10.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Daci Sre Jan 19, 2011 6:42 pm

    Kolege nase drage sa B elektrane vi izgleda imate neki problem koji mi ne razumemo. Prvo smo ukinuli LEMIja zbog nepredstavljanja i jos nekih razloga, mada licno mislim da bi njegovo prisustvo na forumu bilo korisno. Onda smo seli za vrat MAKAGRK-u dok se nije predstavio. Onda smo metodama CIA-e saznali ko je JOCHE, pa je i on sad postavio svoju sliku. Sad se javlja covek sa istim problemom, USAMLJENI VUK, koji iz nekih razloga ne zeli da nam se predstavi. Licno mislim da ne bi bilo u redu da u ovom slucaju napravimo izuzetak, sto zbog pravila foruma a vise zbog napred navedenih kolega.
    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Andreja Čet Jan 20, 2011 12:37 am

    U pravu si Daci ako neko nema hrabrosti da se predstavi i stavi svoju sliku neka bude kao gost SAMO HRABRI MOGU DALJE, nema izuzetaka
    NEMA PREDAJE DO KRAJA lol! lol! lol! lol!
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Administrator Čet Jan 20, 2011 1:09 pm

    Ovako, nema izuzetaka, svako ko hoće da aktivno učestvuje u radu foruma mora da se predstavi i tu nema kompromisa. Postove u svakom slučaju administracija prati, tako da i oni koji su predstavljani moraju da se drže pravila foruma.
    Ne mislim da si neprijatelj, ali istovremeno ne znam ni da li si prijatelj.
    Ni predstavljanjem ne možemo znati da li si prijatelj ili ne, ali onda možeš dokazati jedno ili drugo svojim učešćem u radu foruma.

    Srdačan pozdrav i nadam se da ćeš odlučiti da se predstaviš kako dolikuje.
    усамљени вук
    усамљени вук


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 18.01.2011
    Godina : 43
    Lokacija : обрен сити

    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  усамљени вук Pet Jan 21, 2011 1:55 pm

    ја се мучио и догурао до 10 постова , а admin ме сведе на само 5 Very Happy Shocked

    Sponsored content


    Primer predstavljanja Empty Re: Primer predstavljanja

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 9:09 am