SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


izvestaj za dan 27.12.2010 god. Empty

3 posters

    izvestaj za dan 27.12.2010 god.

    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    izvestaj za dan 27.12.2010 god. Empty izvestaj za dan 27.12.2010 god.

    Počalji  ljubicic dragoslav Pon Dec 27, 2010 8:43 pm

    na ovaj nacin cu dati izvestaj danasnjih aktivnosti:
    1.danas odrzan sastanak predsednika skupstine sindikata TENT-a Kojic Dejana,predsednika podruznice "proizvodnja B" Mileta Sasica i moje malenkosti ispred podruznice "ZT VUCA I SAOBRACAJ",sa finansijskim direktorom TENT-A Milanom Urosevicem,a kasnije i sa direktorom pravne sluzbe TENT-a Zlatkom Jovanovicem,u vezi dopisa-ZAHTEVA,nase podruznice za korekciju zarade u vezi placanja naknade za neiskorisceni dnevni odmor(polucasovna pauza).Na sastanku smo i usmeno zatrazili striktno postovanje KU uz koriscenje raznih pritisaka.Pouzdano znam da je pomenuta dvojka (direktora)kasnije isla na sastanak kod generalnog direktora u vezi sa ovim ali nemam povratnu informaciju sta je dogovoreno jer se Urosevic do 15 sati nije pojavio u kancelariji tako da Kojic nije uspeo da sazna rezultat sastanka.
    2.u 11 sati odrzano i rociste u drugom osnovnom sudu u Beogradu za grupu "ljubicic i ostali",prisutni bili ,ljubicic,cvetkovic,terzic,bakovic i kojic,adv. ivosevic a sa strane tuzenih LJILJA TANASIC predstavnica EPS-a,Na rocistu tuzeni ostao pri svim dosadasnjim navodima odbrane("nema smenskog rada,preraspodela,uslo u osnovnu zaradu" i druge tralala nebuloze),potom sudija saslusala sudskog vestaka,i na kraju zakazala novo rociste za 11.4.2011 uz zahtev sudskom vestaka za dodatno vestacenje i to tri varijante(ali najveca danasnja pobeda je obaveza vestaka da izvestaci strukturu osnovne zarade).Dodatnom vestacenju se zestoko suprotstavila Tanasicka i u tom obracanju se tako nalupetala da je to bilo zaista smesno("kod nas su uvek smenski radnici imali vece plate,usao im je dodatak za smenski rad u osnovnu zaradu ali mi nemamo dokaza za to....."itd).
    to bi bilo to....
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    izvestaj za dan 27.12.2010 god. Empty Re: izvestaj za dan 27.12.2010 god.

    Počalji  Bursac Uto Dec 28, 2010 1:54 am

    Ljubo, prvo moram da te pohvalim jer si na pravi nacin shvatio ideju na kojoj je zasnovan ovaj forum, i sto si svima na pravi nacin demonstrirao kako treba i oni da rade.
    Sa druge strane odluka suda izaziva mucninu i dijareju. Ja ti verujem da je ta njihova odluka nekakva nasa pobeda, ali cetri meseca za utvrdjivanje ociglenog meni lici na sargarepu koja visi sa batine kojom cemo na prolece dobiti po ledjima.
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    izvestaj za dan 27.12.2010 god. Empty Re: izvestaj za dan 27.12.2010 god.

    Počalji  Administrator Uto Dec 28, 2010 2:26 am

    Svaka ti čast za podneti izveštaj. Imam samo jednu malu zamerku. I dalje nemamo informaciju šta se dešava sa odgovorom inspektoru rada a u vezi sa njegovim izveštajem, što je kao što možemo iz priloženog i videti veoma povezano sa ovim sudnjem :

    "..........strane tuzenih LJILJA TANASIC predstavnica EPS-a,Na rocistu tuzeni ostao pri svim dosadasnjim navodima odbrane("nema smenskog rada,preraspodela,uslo u osnovnu zaradu" i druge tralala nebuloze),.............."

    Izveštaj inspektora rada:
    http://zttent.formyjob.net/t128-09122010#797
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    izvestaj za dan 27.12.2010 god. Empty Re: izvestaj za dan 27.12.2010 god.

    Počalji  ljubicic dragoslav Uto Dec 28, 2010 9:58 pm

    Administrator ::Svaka ti čast za podneti izveštaj. Imam samo jednu malu zamerku. I dalje nemamo informaciju šta se dešava sa odgovorom inspektoru rada a u vezi sa njegovim izveštajem, što je kao što možemo iz priloženog i videti veoma povezano sa ovim sudnjem :

    "..........strane tuzenih LJILJA TANASIC predstavnica EPS-a,Na rocistu tuzeni ostao pri svim dosadasnjim navodima odbrane("nema smenskog rada,preraspodela,uslo u osnovnu zaradu" i druge tralala nebuloze),.............."

    Izveštaj inspektora rada:
    http://zttent.formyjob.net/t128-09122010#797
    izvinjavam se za gresku nije LJILJA TANASIC vec DRAGICA TANASIC.
    Sto se odgovora tice sigurno je jedino da sindikat TENT-a nije dobio nikakav odgovor od strane direktora na izvestaj inspektora rada,no s obzirom da je TENT kroz svog pravnog zastupnika na sudjenju ponovio stav od pre izvestaja mi smo juce uzeli zapisnik sa sudjenja kako bi ga uz prijavu dostavili inspektoru rada da bi imao dokaz pri izricanju kaznenih mera za TENT kao pravno lice i za odgovorne pojedince...

    Sponsored content


    izvestaj za dan 27.12.2010 god. Empty Re: izvestaj za dan 27.12.2010 god.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 6:12 am