SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty

+2
gsipetic
ljubicic dragoslav
6 posters

    kratak izvestaj za 6.1.2011

    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  ljubicic dragoslav Pet Jan 07, 2011 12:27 am

    u 8 sati poceo sastanak predstavnika tri podruznice sa poslovodstvom TENT-a:
    PRISUTNI:Kojic ,Petric,Sasic,Milivojcevic i Ljubicic sa strane sindikata
    sa strane poslovodstva:Knezevic,Petkovic,Jovanovic,Urosevic,Radojicic i Tejic
    TEME:1.zahtev za isplatu korekcije zarade i pocetak redovne isplate dodatka za neiskoriscenu pauzu za dnevni odmor
    2.resavanje pitanja naknade za smenski rad
    3.kaznjavanje,nagradjivanje i poentiranje radnog vremena
    kratak size:
    1.poslovodstvo prihvata da postoji osnov za zahtev za isplatu polucasovne pauze ,trazi saglasnost izvrsnog odbora sindikata PD TENT-a ,i analizu strucnih sluzbi o visini dugovanja i nacinu buduce redovne isplate istog
    2.poslovodstvo pristaje na redovnu isplatu dodatka za smenski rad i isplatu dugovanja ali tek po pravosnaznom sudskom resenju u korist radnika
    3.ubuduce poentaza radnog vremena po stvarnim casovima rada{placanje rada onda kada se on stvarno i desio},otvaranje pitanja kaznjavanja u komisijskom radu dela poslovodstva i predstavnika sindikata,{otvaranje pitanja raznih nelogicnosti u istoj toj komisiji davanje krvi,slobodni sati ostvareni kroz zloupotrebu prekovremenog rada,ukidanje polucasovnog odmora radnicima u 8-smo casovnom rezimu rada na kraju radnog vremena tj pomeranje polazaka autobusa da bi osmocasovci napustali radna mesta u 15 sati a ne u 14-30....itd}
    to bi bilo to.
    Posto vidim da se i predsednik IO sindikata PD TENT-a ukljucio u rad foruma,prvo da mu pozelim dobrodoslicu a forumase pozivam da mu na ovaj nacin predlazu teme za razgovore sa poslovodstvom koje sindikat PD TENT-a obavlja redovno svakog 12-og u mesecu i vanredno po potrebi...pozdrav

    _________________
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 57
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty kratak izveštaj za 6.1.2011.

    Počalji  gsipetic Pet Jan 07, 2011 4:05 pm

    Svaka čast Brate Ljubo nema potrebe da se krije šta se to desilo juče kod direktora.
    Samo jedno pitanje ko je komadant parade i dali će akciju za dobijanje 26% voditi predsednik skupštine ili je on zadužen za neke druge aktinosti.
    Pošto je proizvodnja ,,A" od prošlog njihovo zbora odila metodologiju i donela odluku da krenu u osvajanje terena za dobijanje 26% dali ima nekog dogovora za dalje,Ja kad sam ih zvao i ,,A" I ,,B" proizvodnju da se okupimo nešto nisu bili za okupljanje.(Pričali su polako rođo s okupljanje)
    .
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Re: kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  Bursac Pet Jan 07, 2011 8:03 pm

    Posle nocne smene i neumerenog konzumiranja vokalno-instrumentalnog opusa grupe "Beogradski Sindikat" ovakve sveze vesti stvaraju blage anarhisticko-suicidne ideje...



    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Dvoličnost ili nesposobnost pojedinaca

    Počalji  Andreja Pet Jan 07, 2011 9:26 pm

    gsipetic ::Svaka čast Brate Ljubo nema potrebe da se krije šta se to desilo juče kod direktora.
    Samo jedno pitanje ko je komadant parade i dali će akciju za dobijanje 26% voditi predsednik skupštine ili je on zadužen za neke druge aktinosti.
    Pošto je proizvodnja ,,A" od prošlog njihovo zbora odila metodologiju i donela odluku da krenu u osvajanje terena za dobijanje 26% dali ima nekog dogovora za dalje,Ja kad sam ih zvao i ,,A" I ,,B" proizvodnju da se okupimo nešto nisu bili za okupljanje.(Pričali su polako rođo s okupljanje)
    .
    Dragi Druže Šipe koji ti je" Brat LJubo" pa ti i tvoji poltroni ste lepili na vagone parole protiv Ljube i ceo tvoj rad se svodi protiv njega ,a sad ga zoves Bratom velika Dvolicnost .Mnogo si se u zadnje vreme raskucao po forumu nije te bilo ranije i jedno pitanje
    ŽAŠTO ZA ZADNJIH GODINU DANA TVOG RADA U SINDIKATU NIJE REŠENA POLUČASOVNA PAUZA VEĆ SAD SA NOVOM PODRUŽNICOM?????
    Tebe interesuje ko je komadant parade ko da je to važno il te plaši da nije Ljubičić,pre izbora si slao svima nama poruke obećavao 26 % i još mnogo toga ako pobediš što nije ni jedan kandidat radio tokom izbora što dosta govori o tebi i tvojoj ljubavi za vlast.
    A što se tiče mog nadimka tebe on treba da plaši jer mnogo znam a bolje ti je da me ne čačkaš već samo brani tata Miću ,a za njega si žrtveno jare prvog će te razotkriti i prepisati mnoge stvari zato se čuvaj ipak si ti naš " drug"
    P.S Napreduješ sa kucanjem sve manje grešiš il ti ruka sve manje drhti kako predaješ vlast i vraćaš ključiće od puntića. i lap topića.........
    santa santa santa cheers cheers cheers santa santa santa


    Poslednji izmenio Andreja dana Pet Jan 07, 2011 9:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Re: kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  ljubicic dragoslav Pet Jan 07, 2011 9:32 pm

    mislim da je resenje u ovome:
    https://www.youtube.com/watch?v=3BT9BDQSaJc
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Re: kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  Administrator Pet Jan 07, 2011 9:39 pm

    Anderja, najljubaznije bih te zamolio da kada se nalaziš u nekoj temi da se usresrediš na istu.
    Ova tema se odnosi na izveštaj sa sastanka predstavnika sindikata smenskog osoblja sa poslovodstvom.
    Otvori neku novu temu za napad na Šipetića, pa onda raspali, ako hoćeš.

    Da se vratimo na temu. Ljubičiću hvala na iscrpnom izveštaju sa pomenutog sastanka.
    Ovo je ono kako sam i zamislio da ovaj forum finkcioniše i veoma sam zadovoljan što stvari počinju lagano da se kristališu i teku u željenom smeru.
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 57
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty kratak izveštaj za 6.1.2011.

    Počalji  gsipetic Sub Jan 08, 2011 12:37 am

    Polako sa pretnje Andrea a što se tiče autića i lap topića nemoj ti da se sikiraš .A to koje lepio po vagonima neznam da ti nisi video moje poltrone i mene pa tako pričaš.Rešavanje polu casovne pauze to je posao predsednika skupštine ja sem bio zamenik predsednika.
    Da se plašim da će to isterati Ljubičić pa on je izabran da štiti interese zaposleni .
    Tisi kako ti kažeš moj drug pa nemogu da se ljutim .
    SRETAN TI BOŽIĆ I DA GA SLAVIŠ U ZDRAVLJU I VESELJU.
    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Re: kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  Andreja Sub Jan 08, 2011 1:59 am

    Hvala i tebi takodje SRECAN BOZIC
    cheers cheers cheers cheers
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Re: kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  DEKI 357 Sub Jan 08, 2011 5:50 pm

    ŠIPE, izvini možda sam neobavešten. Ali odkad postoji taj problem sa plaćanjem polučasovnog vremena, kada se ti sakrivaš iza rečenice " da si ti bio potpredsednik" a da je to problem predsednika skupštine. Taj problem nisi iznosio nikad na sastancima podružnice, a i sam Borko je konstatovao u menzi depo-a da se sastanci nisu držali 1 godinu. Vaše sastanke u sindikatu uz kaficu neračunam.Nikad niste napisali šta ste na tim sastancima radili. Pogotovo dali ti papiri i dođu na oglasnu tablu Vorbisa. ( za Tamnavu, Vreoce i Tek neznam )Puno pozdrava..
    Nadam se da ćeš i ubuduće iznositi predloge i kritike ( sugestije ) jer je to u interesu jačeg sindikata.

    Sponsored content


    kratak izvestaj za 6.1.2011 Empty Re: kratak izvestaj za 6.1.2011

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 2:08 am