SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Pregovori prekinuti  Empty

3 posters

    Pregovori prekinuti

    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Pregovori prekinuti  Empty Pregovori prekinuti

    Počalji  Administrator Pon Jan 24, 2011 6:08 pm

    Nakon dva sata pregovora poslovodstva EPS-a sa našim smenskim predstavnicima, nije došlo do dogovora i isti su prekinuti.
    Sutra u 11 časova na 7. bloku ( ŽT i proizvodnja A) a na B u Velikoj sali očekuje se veliki odaziv članstava gde će štrajkački odbor podneti detaljan izveštaj o toku pregovora.
    Postupati kao što je rečeno u saopštenju :http://zttent.formyjob.net/t190-topic#1202

    Prenosim poruku štrajkačkog odbora za MAKSIMALAN ODAZIV ČLANSTVA NA NAPRED REČENIM ZBORNIM MESTIMA
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    Pregovori prekinuti  Empty Re: Pregovori prekinuti

    Počalji  ljubicic dragoslav Pon Jan 24, 2011 11:29 pm

    pregovora gotovo da i nije bilo,prvo pregovaracki tim poslovodstva je bio ustvari TENT-ov pregovaracki tim pojacan direktorom Markovicem,nije bilo nijednog predstavnika nijednog ministarstva.Pokusali su da nas uvuku u pricu o metodologiji a mi smo ostali pri stavu da nas interesuje samo "ostvarivanje prava iz zakona o radu na dodatak za rad u smeni koji je do sad bio 5%(po osnovu strajkackog sporazuma iz januara 2010)uz obracun i isplatu zarade za januar 2011 od najmanje 26%".No oni to nisu prihvatali jer imaju informaciju da ce vrhovni kasacioni sud ubrzo izaci sa misljenjem o smenskom radu pa se plase da ne prejudiciraju resenje suda.u svakom slucaju slucaju mi sutra moramo da odradimo svoj posao onako kako smo zapoceli da bi "pomogli"kasacionom sudu da bolje razmislja u vezi naseg zahteva.OVO JE POSLEDNJI PUT DA JA IDEM U BEOGRAD NA PREGOVORE.JA OD SAD PREGOVARAM SAMO NA TENT-u UZ PRISUSTVO SVIH ZAINTERESOVANIH RADNIKA.
    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    Pregovori prekinuti  Empty Bravo...

    Počalji  Bojsha Uto Jan 25, 2011 12:29 am

    Tako je Ljubo kralju, samo ostro...ovde je vise nego ocigledno da oni nemaju nikakvo resenje tj. NE ZELE da ispune nas zahtev ni pod razno vec zele da nas uvuku u nekakvu pricu o nekakvoj metodologiji gde bi opet svi drugi dobili sve a mi k....!!! E pa gospodo pise samo jedan zahtev: Postovanje zakona o radu cl. 108 stav 2, dodatak za "SMENSKI RAD" od min 26% !!!

    Sponsored content


    Pregovori prekinuti  Empty Re: Pregovori prekinuti

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 1:03 pm