SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty

+7
Mika
sasa markovic
ljubicic dragoslav
Raško
makagrk
ZUBA-A6
Bojsha
11 posters

    Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Bojsha
    Bojsha


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 19.01.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Bojsha Pon Jan 31, 2011 10:52 pm


    KOLUBARA - PREVARA VEKA !!!

    -Dovoljno je pogledati vecerasnju emisiju Insajder i sve
    vam je jasno sta se radilo, radi i sta jos nije iskorenjeno u
    ovoj Srbiji ovakvoj...eee zbog takvih radnji uci cemo mi u tu
    Evropu tamo neke 2038. god. ako udjemo i tada jer ovi nasi ne
    zele to, jednostavno im ne odgovara! Svaka cast za urednicu na
    hrabrosti i svemu...!!!
    ZUBA-A6
    ZUBA-A6


    Broj poruka : 13
    Datum upisa : 27.01.2011
    Godina : 51
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  ZUBA-A6 Pon Jan 31, 2011 11:30 pm

    BRANKICU ZA PRECEDNIKA!!!
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  makagrk Uto Feb 01, 2011 1:14 am

    Pa pobogu gde sam ja ovo rođen, ko nam je poslodavac, s' kim to mi pregovaramo, traže od nas legitimitet sindikata, ma .. terajte se ..i od kakvih ljudi ja iskamčujem moj novac. More motka je za ove orgijaše. Ovi nas siluju a mi smo generalno .....da ne kažem šta.Evo gde su pare od prosvete, od zdravstva,od policije, od vojske. Zato i neznamo gde su nam državne granice, neznamo koliko imamo stanovnika, zbog siromaštva smo se odrodili od najbližih rođaka. Zbog ovakvih smo postali zli, i ako nemamo tu osobinu u genetskom kodu. Nečujemo i nevidimo ništa. Mislite da ove interesuje Brankica, ja, vi ,mi.Mi pred ovakvima savijamo glavu... e vas nek trpaju i dalje, mene više neće ...Boli me uvo i za 126% i za 1026%!
    Raško
    Raško


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 05.11.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Raško Uto Feb 01, 2011 2:55 am

    Nije valjda, brate, makagrk da si se iznenadio gledajući Insajder? Zar si mislio da je situacija bolja?
    U ovoj našoj nesretnoj zemlji nema više ničega što nije trulo i opelješeno. Ne mogu da se setim ni jedne jedine sitnice koji državu čini državom da nije upropaštena. O krupnim sistemima da i ne govorimo. Od kada znam za sebe ovde je neka kriza i nemaština, ali su one poslednjih godina dostigle grozne razmere. Godišnje nas je manje tridesetak hiljada. Nestajemo. Džaba nam naša istorija i tradicija. Kraj je jako blizu.
    Za to vreme uigrane ekipe rade. Pljačkaju, lepo žive i razmeću se od narodne muke, a usta im puna ustava, zakona, paragrafa... Kada tražimo mrvice koje nam pripadaju smenjuju se reči: nema para i kriza je. Za njih nema krize.
    A narod nek se zabavlja gledajući da li je Ekrem naskočio na Vendi, kog će dripca da izbace iz farme i neka brine o keruši Mili.
    E tu smo se rodili, a kako stoje stvari tu ćemo i umreti, moj smenski brate.


    Poslednji izmenio Raško dana Uto Feb 01, 2011 3:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  makagrk Uto Feb 01, 2011 3:20 am

    Brate Raško, sve si u pravu, sve sam to znao, i da su kriminalci, al jbg opet su me iznanadili tolikom drškoću. Pirati su to brate! pirat Nego da te pitam brate nešto, jer vidim iz postova da imaš dosta iskustva:-zašto ove naše zene se već jednom ne opamete i odu u Rusiju i počnu da rađaju decu jednom herojskom narodu,a ne nama zečevima?! Smile
    Raško
    Raško


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 05.11.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Raško Uto Feb 01, 2011 3:44 am

    Ne znam. Jedino što mi pada na pamet je da i one imaju dosta strpljenja kao i mi pa se nadaju da ćemo skupiti dovoljno hrabrosti jednog dana. A možda je u pitanju i čisto sažaljenje.
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  ljubicic dragoslav Uto Feb 01, 2011 8:56 am

    za rusofile odgovor:taj junacki narod je izrodio 1000 puta vece lopove i hohstaplere jer nasi lopovi kradu u stotinama miliona evra a bratski ruski lopovi u milijardama evra.
    naravno ne branim ni jedne ni druge ali samo da se zna....
    doduse svi kradu onoliko koliko ima da se ukrade.
    a sad malo o hrabrosti i cojstvu:i rus bi potpisao radnu obavezu kao i ti brate makagrk,a samo za tri noci prilikom oslobadjanja ili zauzimanja jednog nemackog grada 1944 god braca rusi su silovali preko milion i po zena....toliko o cojstvu i junastvu
    sasa markovic
    sasa markovic


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 52

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  sasa markovic Uto Feb 01, 2011 11:12 am

    Cuo sam da nasi direktori nisu gostovali u emisiji "Insajder",jer smo ih izmorili sa pregovorima,pa nisu imali vremena da se pripreme!!!hehehe
    avatar
    Mika


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 13.11.2010
    Godina : 59
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Obavezno pogledati B92-22h!

    Počalji  Mika Uto Feb 01, 2011 11:26 am

    Ljudi nemojmo sad skretati u politiku ( mada je kod nas sve politika) nego se fokusirajmo na resavanje naseg problema.To sto je sinoc vidjeno na B92 ne datira iz 2000ih , vec mnogo ranije kada su pomenute firme stvarale privatni kapital ( ja svedok, radio u " Bori Kecic" na otkrivanju kopa Tamnava istocno polje 1986 god.).Kao resenje tih problema postoje drugi nacini borbe odnosno politicko angazovanje ili izbori na svim nivoima.
    Sto se tice zenskog polnog organa kao karakterne osobine prosecnog Srbina, pa razmislite cija sve krv tece nasim venama ( pogledati prestolonaslednika).Pozdrav.
    Zoran-90
    Zoran-90


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 02.11.2010
    Godina : 53
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Zoran-90 Uto Feb 01, 2011 1:16 pm

    Posle gledanja Insajdera bude mi krivo što je ovaj forum zamišljen kao jedan pristojan i civilizovan vid razmene mišljenja i informacija. Tačno je da svi manje-više znamo u kakvom glibu životarimo svoje živote, ali kad se ovakva gomila informacija, kao u pomenutoj emisiji, grubo saspe u lice, pomislim na svu tu nagomilanu gamad i krenu asocijacije na temu: majka, sestra, seme i pleme, sve mrtvo i živo, (deca ne - nisu kriva što su ih rađali skotovi); nenamašćen kolac, potentan afro-amerikanac, giljotina takođe ne jer je ipak zamišljena kao naprava za brzo i bezbolno oduzimanje života - ovi su odavno zaslužili bol, patnju i agoniju!
    Koliko vidim, čak i neki pozitivniji ishod naše bitke za 26% vratiće nas u smislu povećanja životnog standarda ne više od godinu dana unazad (znači - qr@z!) Jesam li očekujući više možda bio nerealan? Braćo sindikalci, da ne bude zabune, ovo nije primedba na vaš rad i trud, ovoga puta nemam utisak da me je neko... Ne sa vaše strane. Neprijatelju je to ionako u opisu (preplaćenog) radnog mesta.
    S' tugom i nemirom zaključujem da je na ovim prostorima, u XXI veku, jedino zaista efikasno rešenje prelazak sa reči na kuke i motike! Da se za početak kazne izdajnici - jer to što oni rade ovoj državi smatram aktom veleizdaje - pa da onda posle iskuvavanja i ispiranja vidimo kako ćemo i gde ćemo.
    Po mom skromnom mišljenju, nas kao narod bi trebao da organizuje neko spolja, jer to ne umemo a i kad smo pokušavali UVEK se završavalo katastrofalno (eksplozijom korupcije na prvom mestu). Mi treba samo da radimo, jer to umemo i to veoma dobro. Problem je što nas u toj idiličnoj priči oko rada prepoznajem. Ali ćemo bezuspešno tapkati u mestu jer nam fali ono drugo. Jbg...
    Andreja
    Andreja


    Broj poruka : 86
    Datum upisa : 20.11.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Andreja Uto Feb 01, 2011 1:51 pm

    [quote="Mika"]( ja svedok, radio u " Bori Kecic" na otkrivanju kopa Tamnava istocno polje 1986 god.)

    I ti si Brate Miko u to vreme imao Bager ,Buldožer ili neku drugu mašinu ,koliki je bio sat rada ..hahahhaahahhhahaha cheers cheers
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Administrator Uto Feb 01, 2011 2:37 pm

    Kada je otvorena ova teme razmišljao sam da je zaključam odmah.
    Sada vidim da sam pogrešio što to nisam uradio.
    Priča odlazi nekim drugim tokom. Ovo je već politika a toga nam je dosta.
    Imamo mi naše probleme a ovo što smo videli u Insajderu datira iz nekog ranijeg perioda i manje više veći deo svega toga se znao.
    Imamo mi naše problema i hajde da se usresredimo na njih.
    Naravno, ovde uvek možete da kažete svoje mišljenje ali hajde prvo da rešimo naše unutrašnje pitanje ( da počistimo ispred našeg praga) pa tek onda bistrimo srpsku i svetsku politiku.
    Zoran-90
    Zoran-90


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 02.11.2010
    Godina : 53
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Zoran-90 Uto Feb 01, 2011 3:06 pm

    OK, borba za 26% je jedna priča, ovo je neka druga. Ipak, ako na ovom forumu ima mesta za slike i viceve (nemam ništa protiv, i treba da ima), ne vidim šta je loše u komentarisanju Insajdera koji ima (in)direktne veze sa nama.
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Administrator Uto Feb 01, 2011 3:19 pm

    Nije problem Zoki.
    Nisam je zatvorio, kao što vidiš.
    Insajder pratim od prvog emitovanja i podržavam rad emisije jer je i to svojevrsna borba za istinu.
    Tako je, ima kako kažeš (in)direktne veze i zato sam temu ostavio otvorenom da se o istoj može raspravljati.
    Pachanga
    Pachanga


    Broj poruka : 26
    Datum upisa : 05.12.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Pachanga Uto Feb 01, 2011 5:21 pm

    Da li se slicne stvari,kao u Kolubari, desavaju i kod nas u firmi?
    Raško
    Raško


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 05.11.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Raško Uto Feb 01, 2011 5:39 pm

    Administrator ::Kada je otvorena ova teme razmišljao sam da je zaključam odmah.
    Sada vidim da sam pogrešio što to nisam uradio.
    Priča odlazi nekim drugim tokom. Ovo je već politika a toga nam je dosta.
    Imamo mi naše probleme a ovo što smo videli u Insajderu datira iz nekog ranijeg perioda i manje više veći deo svega toga se znao.
    Imamo mi naše problema i hajde da se usresredimo na njih.
    Naravno, ovde uvek možete da kažete svoje mišljenje ali hajde prvo da rešimo naše unutrašnje pitanje ( da počistimo ispred našeg praga) pa tek onda bistrimo srpsku i svetsku politiku.

    Sale, ovoga puta nisi u pravu.
    Nije mi jasno odakle ti ideja da ovakve teme treba u startu zakjučavati? Ne želim da verujem da je neka direktiva u pitanju.
    Kažeš da naša priča kreće nekim drugim tokom. Ne mogu nikako da se složim sa time. Ovo je priča o tome gde se nalazi naš novac koji su lopovi pod okriljem države prisvojili za sebe.
    Ne znam u čemu si ovde prepoznao politiku. Ja vidim samo organizovanu ekipu pljačkaša na delu. Opet, prerano si sve pripisao prošlosti. Misliš da je pljačka prestala?
    Tačno je da imamo naše probleme, a borba za 26% je samo jedan od njih na koji smo trenutno više usresređeni. Kamo sreće da nam je to jedini problem.
    Misliš da sve to ne treba komentarisati?
    Osvrni se malo u prošlost, a ako imas hrabrosti pogledaj u budućnost.
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Administrator Uto Feb 01, 2011 7:56 pm

    Nema direktive, niti će je biti.
    Što se mene tiče ovde se može raspravljati bukvalno osvemu pa i o receptima ako to nekoga interesuje.
    Insajder je projekat koji pratim i podržavam od samog početka.
    Za ovu priču koja je išla sinoć znam odavno.(znam da je stvarana , da ne bude zabune)
    Znam kada je Brankica zujala po Lazarevcu i Kopu i takodje znam da je priča tada stavljena sa strane.
    Priča je odavno napravljena i snimljena ali ...

    Nije problem, tema je ostala i ostaje aktivna.
    Samo nisam hteo da se ide previše u širinu.
    Ali O.K. na forumu vladaju demokratski principi svako ima pravo da kaže šta hoće i da raspravlja o čemu hoće.
    Zoran-90
    Zoran-90


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 02.11.2010
    Godina : 53
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Zoran-90 Uto Feb 01, 2011 8:30 pm

    Pachanga ::Da li se slicne stvari,kao u Kolubari, desavaju i kod nas u firmi?

    Iju, šta ti pada na pamet, pu, pu, pu! Pametan si čovek, cenim da si ovo pitao uz neophodnu dozu sarkazma. Pa razume se da prodane duše i ovde krčme i otimaju, love u mutnom i sklapaju poslove koji su proprast za elektranu. Ovo je isuviše velika i bitna firma u ovoj odvratnoj državi da bi bila pošteđena od strane šljama! Smeo bih krvlju iz vena da se opkladim da se u elektrani NI JEDAN JEDINI, makar i najmanji posao ne sklapa ako neko tu "nije dobar"! Jer ko god je došao na odgovarajući položaj da može o tome da odlučuje, nije tu pao s neba. Tu je jer je podoban, jer se uklapa u sistem.
    Pachanga
    Pachanga


    Broj poruka : 26
    Datum upisa : 05.12.2010

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Pachanga Uto Feb 01, 2011 11:59 pm

    Oduvek mi je bila smesna prica o tome kako nasa firma posluje sa gubitkom,sto je na sedmom bloku potvrdio i direktor Knezevic,jer je nasa firma jedna od retkih u zemlji koja prodaje 100% svog proizvoda! Bice da je nesto drugo po sredi! Izgleda da su apetiti EPS-ovih mastiljara enormno porasli pa sada drpaju jos vise.Recept je izgleda uvek isti,upropastiti firmu radi prodaje!
    Zoran-90
    Zoran-90


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 02.11.2010
    Godina : 53
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Zoran-90 Sre Feb 02, 2011 12:56 am

    Pachanga ::...jer je nasa firma jedna od retkih u zemlji koja prodaje 100% svog proizvoda!

    To da nemamo zaliha na lageru je, naravno, tačno. E sad, postoji i tu problem jer se EPS-u mnogo duguje za struju koja je isporučena ali ne i naplaćena. Do konkretnog podatka u vezi sa visinom duga ne znam kako je moguće doći ali se pominju vrtoglave sume. Da stvar bude zanimljivija, osim socijalno ugroženih koji stvarno više ne znaju kako i nemaju od čega da žive, u dužnike spadaju i mnogi kojima je račun za struju, koliki god bio, beznačajna stavka u budžetu i obaveze prema EPS-u ne ispunjavaju iz čistog bezobrazluka. Što opet ne bi bio problem da tupava država, koja je vlasnik EPS-a i koja ima organe kojima bi mogla da iskoreni tu pojavu, uopšte hoće da se pozabavi naplatom duga. Tada stvarno više ne bi imali argumenata da sredstva za isplatu naših potraživanja ne postoje. Ovako, neko vreme još mogu da se vade na, u suštini, sopstveni idiotizam! Dok ne shvate da zezanja više nema!

    Sponsored content


    Obavezno pogledati B92 - 22h! Empty Re: Obavezno pogledati B92 - 22h!

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pon Maj 13, 2024 5:42 am