SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Obavezno razjašnjenje Empty

3 posters

    Obavezno razjašnjenje

    makagrk
    makagrk


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 06.01.2011

    Obavezno razjašnjenje Empty Obavezno razjašnjenje

    Počalji  makagrk Ned Feb 06, 2011 7:39 pm

    Ako kod pojedinih smenskih sindikalnih lidera postoji i jedna jedina nedoumica u vezi osnivanja SMENSKOG sindikata ( izborili se mi za 26% ili ne) mi ćemo ići dalje i ostvariti sebi zadati cilj, bila ta osoba sa nama ili ne. Nećemo na čelu sindikata bilo kojeg čoveka koji nije iz smene bez obzira na ime i prezime, a iz kontramitinga vidim da je i obrnuto. I to poštujem. Ako ima neki smenski sindikalac da sanja da ćemo mu mi smenski radnici pomoći da se popne u fotelju predsednika "zajedničkog" sindikata nek se što pre probudi, to neće doživeti sigurno. Mogu samo da nas vode u SMENSKOM sindikatu i to izborom članstva iz smene sviđalo se nekome ili ne.
    Zule
    Zule


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 01.02.2011
    Godina : 57
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno razjašnjenje Empty Re: Obavezno razjašnjenje

    Počalji  Zule Ned Feb 06, 2011 9:51 pm

    Razjasni nam malo na koga si mislio confused
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Obavezno razjašnjenje Empty Re: Obavezno razjašnjenje

    Počalji  Administrator Pon Feb 07, 2011 2:15 am

    Smatram da bi na projektu Smenskog Sindikata TENT-a trebalo istrajati i da bi taj projekat svojim znanjem i iskustvom trebalo maksimalno da potpomognu sadašnji sindikalni aktivisti, .

    No, naravno istovremeno se nadam da je SS TENT vizija ne samo nas entuzijasta već i sadašnjih sindikalnih rukovodilaca smenskih podružnica od kojih je inicijativa i krenula. Razmišljanje i želja za smenskim sindikatom nije nova, često sam je i sam propagirao ( doduše ne u ovom obliku) a neretko i čuo od pojedinih sadašnjih sindikalnih poverilaca i velikog broja mojih kolega. Tako da iskreno mislim da će se ideja realizovati a ako stvarno neko to ne želi, ni to nije problem, može slobodno da ostane kod Miće i bude njegov potrčko. Svako zna šta je za njega najbolje.

    I još nešto, dok sam govorio o stvaranju tada "Žt Tent" sindikata bilo onih koji su postavljali pitanja u vezi sa rekreacijama, rehabilitacijama i ostalim jako "bitnim" stvarima o kojima sindikat "mora" da se bavi. Ljudi, shvatite da sindikatu nije primarno to da li ćete se skijati na Kop-u, letovati u Grčkoj banjati u nekoj od banja. Ali biće i svega toga kada se struktura SS TENT-a stvori. Sindikat mora da se bavi socijalnim i ekonomskim statusom zaposlenih, da radniku obezbedi što bolje uslove rada i zarade koje prate taj rad. Sve ostalo je manje više nebitno.

    Sponsored content


    Obavezno razjašnjenje Empty Re: Obavezno razjašnjenje

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 9:45 am