SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty

4 posters

    Novi portal sindikata ŽT TENT-a

    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty Novi portal sindikata ŽT TENT-a

    Počalji  Administrator Čet Avg 19, 2010 11:50 pm

    Poštovane kolege,

    U doba neverovatne dostupnosti informacija i nesagledive lakoće njihovog pronalaženja, činjenica je na žalost da su naše kolege uglavnom neobaveštene i nemaju saznanja koja u datom momentu mogu biti veoma bitna.Sa druge strane informacije-dezinformacije koje kruže po principu rekla-kazala a koje su možda i namerno kao takve puštene, mogu da nanesu nesagledive posledice, iz tog razloga sam se odlučio na ovaj korak.
    U cilju kvalitetne i pravovremene informisanosti članova sindikalne organizacije Železničkog transporta ponovo pokrećem rad portala. Nadam se da ćete me vi kolege u tome i podržati, time što ćete učestvovatu u radu i diskusijama koje će se voditi na forumima ovog portala, kao u samom promovisanju medju kolegama i širenju saznanja o postojanju i radu istog.
    Cilj mi je prvenstveno da članovi sindikata budu blagovremeno obavešteni o svim aktivnostima koje preduzimaju naši sindikalni predstavnici, kao da i oni ( predstavnici ) mogu pročitati vaše mišljenja i sugestije i time unaprediti svoj rad u interesu svih nas.

    Molim vas da sve vaše sugestije, predlozi i komentari budu u granicama pristojnosti, svaka nedisciplina biće sankcionisana zabranom pristupa. Unapred HVALA!
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty Re: Novi portal sindikata ŽT TENT-a

    Počalji  DEKI 357 Pon Avg 23, 2010 8:26 pm

    U ponedeljak 23. 8. 2010. u 9.00 održan je sastanak 3 podružnice Ž.T., Proizvodnja i ... (ljudi koji rade u smeni )Odziv je bio slab jer članstvo nije obavešteno. pri kraju sastanka g. Sipetiću nije bilo dobro pa je napustio sastanak.
    INFORMACIJA za železničare je : poslovodstvo će 15.09.2010. izneti novu METODOLOGIJU KOEFICIJENTA A SASTANCI PODRUŽNICA ĆE BITI 16.09.2010. U VEZI TOGA.
    Daci
    Daci


    Broj poruka : 133
    Datum upisa : 25.10.2010

    Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty Daci - prvi put

    Počalji  Daci Pon Okt 25, 2010 10:11 pm

    Hvala bogu da je neko najzad konkretizovao ideju o ovakvom nacinu komuniciranja, i razmene informacija vezanih za nas, nash posao pa i sindikalne probleme.Iskreno se nadam da ce ovaj forum da zazivi i da ce svaki kolega koji je u mogucnosti (comp + net) ucestvovati u njegovom radu. Evo ja sam danas, dok sam bio na poslu, dobio poruku o postojanju foruma, registrovao sam se, sad cu lepo da procitam sta sve ima - pa da ospem pljuvacinu Laughing vodeci racuna da ne uvredim nikog, sto ce biti jako tesko Twisted Evil
    vita
    vita


    Broj poruka : 25
    Datum upisa : 25.10.2010
    Godina : 60
    Lokacija : Baric city

    Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty Pozdrav

    Počalji  vita Pon Okt 25, 2010 11:03 pm

    Evo da se oglasim povodom predloga metodologije potpuno ocekivano no posle
    analize da vidimo jesmo li sposobni odgovoriti na pravi nacin
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty Podška

    Počalji  Administrator Pon Okt 25, 2010 11:38 pm

    Hvala na podršci. I ja se iskreno nadam da ce ova ideja zaživeti i da će svako ko ima volje i želje učestvovati u radu ovog  portala.Comp + net  manje-više svi imaju ako se neko i ne snalazi ali ako ima želju lako će naučiti ili bar pitati svoju decu ili prijatelje kako se koristi. Širite informaciju dalje, pokušajmo da u u ovo uključimo što veći broj ljudi. Možda da smo na vreme krenuli sa ovim do ove nimalo bezazlene situacije ne bi ni došlo: No tu smo gde smo.

    Sponsored content


    Novi portal sindikata ŽT TENT-a Empty Re: Novi portal sindikata ŽT TENT-a

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Maj 10, 2024 2:50 pm