SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty

+4
DEJAN PJEVAC
gsipetic
ZUBA-A6
Administrator
8 posters

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Administrator Pet Feb 25, 2011 3:03 pm

    Braćo Sindikalci nek nam je sa srećom SSR PD TENT

    REŠENJE- naših problema

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. 3_03010
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Administrator Pet Feb 25, 2011 3:08 pm

    Pismo Direktoru sa obaveštenjem o upisu SSR PD TENT-a u Registar napisano i predato, pečat i štambilj se upravo izradjuju.

    Mislim da je ovo novi pravi početak za sve nas.
    ZUBA-A6
    ZUBA-A6


    Broj poruka : 13
    Datum upisa : 27.01.2011
    Godina : 51
    Lokacija : Obrenovac

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  ZUBA-A6 Pet Feb 25, 2011 3:49 pm

    lepo, lepo idemo dalje....
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty rešenj o upisu SSRPD Tent-a u registar sindikata

    Počalji  gsipetic Pet Feb 25, 2011 8:42 pm

    Čestitam na uspehu registrovanja novog Sindikata smene i želim puno sreće u daljem radu .
    Samo želim da pitam kad se prelazi iz jedne banke u drugu dali treba ispoštovati dugovanja pa onda preći u drugu to mi nije jasno i koji je period isčlanjenja.
    avatar
    DEJAN PJEVAC


    Broj poruka : 35
    Datum upisa : 18.11.2010

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  DEJAN PJEVAC Pet Feb 25, 2011 9:47 pm

    Sva dugovanja se odbijaju i dalje preko zabrana i sa tim sindikat nema nista. Very Happy Very Happy Very Happy
    Mance
    Mance


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 13.01.2011
    Godina : 58
    Lokacija : Doprema II

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Mance Pet Feb 25, 2011 11:14 pm

    gsipetic ::Čestitam na uspehu registrovanja novog Sindikata smene i želim puno sreće u daljem radu .
    Samo želim da pitam kad se prelazi iz jedne banke u drugu dali treba ispoštovati dugovanja pa onda preći u drugu to mi nije jasno i koji je period isčlanjenja.
    Ja sam prešao iz SGB u Alpha banku i morao sam da izmirim sve što dugujem, i podigao sam neke moje pare koje sam imao, i prijateljski smo se rastali, mada su mi u SGB, kada sam im rekao da želim da pređem u drugu banku, nudili razne pogodnosti i obećanja da bih ostao.
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty rešenj o upisu SSRPD Tent-a u registar sindikata

    Počalji  gsipetic Sub Feb 26, 2011 12:22 am

    Šta da ti kažem Mance svi obećavaju dok nedođeš i otvoriš račun,a onda idu obećanja :veća pozajmica, odma dobijaš kreditne kartice bez pokrića a ako se igraš možeš da dobiješ i kola sa punim rezervarom .Zato nekad treba ostati u staroj banci oni te nelažu a mogu da ti ponude i nešto novo.
    Dansa čujem i neznam dali je trač ili istina da je dobijeno 160 miliona dodatni para za TENT i ko koga ovde za.....a.
    Mance
    Mance


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 13.01.2011
    Godina : 58
    Lokacija : Doprema II

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Mance Sub Feb 26, 2011 12:42 am

    Ne znam brate,više nisam pametan, možda je najbolje da ne budem ni u jednoj banci, a možda bi bilo dobro i kada bih mogao da budem u obe banke.
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty rešenj o upisu SSRPD Tent-a u registar sindikata

    Počalji  gsipetic Sub Feb 26, 2011 12:58 am

    To je prava stvar da budeš u više banaka .Sad radim na tome da dobijem povoljne kamate.u više banaka:
    OTP BANKA 2,93 NA 2,98
    PIREUS BANKA 2,75 NA 2,80
    MERIDIJAN BANK 2,33 NA 2,37
    SA UVEĆANJM OD 11% NA POSTOJEĆU KAMATU I DA SE PLAN MOŽE MENJTI I AKO DOBIJEŠ ZLATNU KARTICU.
    Mance
    Mance


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 13.01.2011
    Godina : 58
    Lokacija : Doprema II

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Mance Sub Feb 26, 2011 1:06 am

    A što ne napraviš neku treću banku gde je GARANTOVANA kamata 26 % ?
    avatar
    Bursac


    Broj poruka : 123
    Datum upisa : 30.10.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Bursac Sub Feb 26, 2011 2:27 am

    Razlika izmedju coveka i ljige je u tome sto covek jasno kaze svoj stav i brani ga makar i bio pogresan. Sa druge strane ljiga stav pravi prema trenutnim potrebama i iznosi ga u zavijenoj formi da bi mogao da ga nazove salom i samim tim da ne bi morao da ga brani.
    Sipeticu, prica o kolima i punom rezervoaru je autobiografska predpostavljam?
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Administrator Sub Feb 26, 2011 2:40 am

    Moj Veliki druže Šipe.
    Da ti kaže tvoj drug nešto: Tolerisah ja svašta ali ...

    Svojevremeno ja htedoh da budem u rukovodstvu te propale banke sa jako lošim i jednostrano orjentisanim rukovodstvom. Kada kažem jednostrano mislim na rukovodstvo koje se brine samo o jednoj grupi klijenata. I zavalan sa tebi i mom drugom Velikom drugu što mi napraviste antikampanju od kuće do kuće i to u mom rodnom mestu i tako mi onemogućiste da udjem u bord direktora te banke. Hvala vam do neba. Jer da ne beše toga ne bi bilo ni ovoga.

    SSR PD TENT je "banka" koju sam mogu da kažem, bez imalo lažne skromnosti sa nekolicinom ljudi izgurao, a na želju većine "klijenata" banke u kojoj su nas varali godinama. A ako kažeš da u toj novoj "banci" lažu , kažeš da i ja lažem. I zato ti neću dozvoliti da se tako ponašaš i neću da predjem preko ovoga. Očekujem javno izvinjenje i to upravo na ovom mestu. Znamo se dobro i znaš da sam sad ozbiljan.
    Ja koliko te znam, ovo nije baš tvoje mišljenje, već jednog od onih koji tavore u senci Direktora te tvoje banke i nikada odatle neće izaći. A istovremeno za tebe kaže, da će ako ti odeš, morati da nadje novu sekretaricu. Toliko o tvom prijatelju. Dozovi se pameti i nemoj da ti uši pune oni koji o tebi jako loše misle. Ovo što sam ti sad napisao shvati kao dobronameran i prijateljski savet.

    Da me neko ne bi loše razumeo.
    Ne guram se u vrh te nove "banke", moja satisfakcija je u tome što je ova "banka" napravljena i što sam aktivno učestvovao u tome. Mnogi me nisu ozbiljno razmeli kada sam o tome svojevremeno pričao. Moje namere su i tad i sad čiste i poštene. A ako nekome, nekada, bude palo na pamet da se ponaša kao i "rukovodstvo " Stare " banke" biće javno prozvan i sve obelodanjeno na :http://www.sstent.net/

    Pozdrav.
    avatar
    Mika


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 13.11.2010
    Godina : 59
    Lokacija : Obrenovac

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Mika Sub Feb 26, 2011 9:48 pm

    Oooo! Vidim da je bagra nasla novog( ni za ovo nisan siguran) zastupnika.Jedino sto nisu proverili da li mu racun ide kao i pravopis.
    E pa zastupnice, lepo najavi svojim poslodavcima u "banci" da pripreme hartije , jer ce naslednici da doju po svoje i veruj mi uzece ono sto im pripada!
    Obersturmfuhrer
    Obersturmfuhrer


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 21.01.2011
    Godina : 40
    Lokacija : Obrenovac

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Obersturmfuhrer Sub Feb 26, 2011 9:52 pm

    Sipeticu ti si funkcijalno nepismen covek!
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty rešenj o upisu SSRPD Tent-a u registar sindikata

    Počalji  gsipetic Sub Feb 26, 2011 11:38 pm

    Polako sa vređanjem.
    Dali sme da se nešto napiše što nije po vašoj volj,ako nesme onda to trba reći ,zabrana iznošenja svojih mišljenja.
    Miko što se tiče računa slobodno proveri pa se vidimo.
    avatar
    gsipetic


    Broj poruka : 24
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 56
    Lokacija : viraga naselje moje na kredit

    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty rešenj o upisu SSRPD Tent-a u registar sindikata

    Počalji  gsipetic Ned Feb 27, 2011 12:07 am

    Evo da se JAVNO IZVINIM BANIŠI samo što se nismo razumeli.
    A za Bursaća priča o kolima i punim rezervarom,jeste prošlos meni je i preporučeno pešačenje zbog zdrastvenog stanja.
    Beše lep dok je trajalo.

    Sponsored content


    Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata. Empty Re: Rešenje o upisu SSR PD Tent-a u registar sindikata.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Apr 28, 2024 11:23 am