SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Javni poziv na saradnju Empty

5 posters

    Javni poziv na saradnju

    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 50
    Lokacija : Obrenovac

    Javni poziv na saradnju Empty Javni poziv na saradnju

    Počalji  Administrator Pet Dec 17, 2010 9:37 pm

    Ovim putem javno pozivamo novoizabranu podružnicu ŽT "Vuča i Saobraćaj" na saradnju a u vezi sa izveštavanjem članstva putem ovog foruma.
    Šta smo zamislili:
    Da se na nekoj narednoj podružnici ŽT "Vuča i Saobraćaj na dnevni red stavi na razmatranje da ovaj forum postane zvanično glasilo naše sindikalne podružnice.
    Da se na ovom forumu podnose redovni izveštaji o radu podružnice, sve pristigle presude, aktivnosti , akcije da se sve što se bude radilo javno prikazuje i objavljuje.
    Da se iznese ko je na kojoj listi za sudjenje a u vezi sa 26% i gde se trenutno ta lista nalazi - u kojem stadijumu kao i tačni datumi zakazanih sudjenja.
    Da se podnesu izveštaji za pojedinačne liste za sudjenja koja su do sada obavljena..... ima još toga ali o tome kada dogovorimao saradnju.

    Forum ćemo i dalje uredjivati nas trojica Ja, Daci i Bursać.
    A dinamiku izveštavanja i samu organizaciju cele stvari bi utanačili sa članovima podružnica ako su voljni na saradnju.
    avatar
    Mika


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 13.11.2010
    Godina : 59
    Lokacija : Obrenovac

    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  Mika Pet Dec 17, 2010 11:22 pm

    Ja sam za.Nadam se da cemo se dogovoriti i da ce se narod i dalje informisati na ovaj nacin.
    avatar
    nikola brgule


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 25.11.2010

    Javni poziv na saradnju Empty važno je učestvovati

    Počalji  nikola brgule Ned Dec 19, 2010 12:54 pm

    Baniša, vidiš da bez tebe neke stvari ne mogu da se odrade. Da te podsetim samo. I Staljin je bio generalni sekretar ali se za sve pitao. Na izborima se ocenjuju različite stvari a možda najveći uticaj ima fizička pojava. E tu priroda nije na tvojoj strani, uzalud znanje. možda bi trebalo malo više da poradiš na sebi i na stvaranju harizme. Hteo sam da te glasam sve dok nisam uzeo olovku a onda sam instiktivno osetio da bi to bio bačen glas tj da ne može da ti pomogne. I bio sam u pravu a ti ćeš ubuduće imati moju podršku ako od nje nešto bude zavisilo.
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 50
    Lokacija : Obrenovac

    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  Administrator Ned Dec 19, 2010 1:37 pm

    Harizma nije nešto što se stiče već što čovek nosi u sebi. Može biti je da je to jedan od faktora koji je uticao da ljudi ne glasaju za mene. Ali to je sada manje važno, jer nemam nameru više da se kandidujem. Narod je rekao svoje i tu je za mene priča završena. Gledaću da pomognem na bilo koji način, Ko ceni to , ceni ko ne ceni njegov problem. To što radim radim prvenstveno zbog sebe i ljudi kojji cene ono što radim. Tebi hvala na iskrenosti i to je ono što recimo ti poseduješ a većina naših kolega ne, na žalost. Pošto već imam nekih 43 koji su rekli da su glasali za mene Twisted Evil bounce Twisted Evil . Da nije smešno bilo bi žalosno. No ne obazirem se ja na to.
    Rakoh spreman sam da pomognem koliko god mogu. Poziv na saradnju sam uputio , sada je na izabranima da ga prihvate ili da i dalje ostanu u medijskom mraku i rade kao i svi vi prošli. I da se razumemo pošto se pojedini koji se ne razumeju u internet raspituju koliko na ovome zaradjujem? Odgovor je : "Ništa" Toliko.
    ljubicic dragoslav
    ljubicic dragoslav


    Broj poruka : 137
    Datum upisa : 08.11.2010

    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  ljubicic dragoslav Ned Dec 19, 2010 2:47 pm

    ovaj forum ima moju maksimalnu podrsku,i tako ce biti i ubuduce tj. potpuno sam saglasan da se na njemu objavljuju svi zapisnici sa podruznice i svi drugi dokumenti.jedino sto mislim je da neke takticke odluke dok ne dobiju svoj epilog ostanu u domenu dogovora koji nije za ovoliku javnost....
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 50
    Lokacija : Obrenovac

    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  Administrator Ned Dec 19, 2010 4:07 pm

    ljubicic dragoslav ::ovaj forum ima moju maksimalnu podrsku,i tako ce biti i ubuduce tj. potpuno sam saglasan da se na njemu objavljuju svi zapisnici sa podruznice i svi drugi dokumenti.jedino sto mislim je da neke takticke odluke dok ne dobiju svoj epilog ostanu u domenu dogovora koji nije za ovoliku javnost....
    Naravno , nisam ni mislio da izdeklamujemo šta mislimo da uradimo i unapred pokažemo svoje karte. Ali sve ostalo treba izneti i to onako kako sam naveo na početku.
    Dobro, to je već drugi glas ZA. Treba nam još dva i da neko to da na glasanje na nekoj od sledećih podružnica.
    Mada sam čuo da se neki ljudi iz nekih drugih delova Tent-a ne slažu sa tim???? Zanimljivo.
    Nadam se da će naši predstavnici voditi našu podružnicu a ne neki drugi???
    DEKI 357
    DEKI 357


    Broj poruka : 67
    Datum upisa : 23.08.2010

    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  DEKI 357 Ned Dec 19, 2010 10:43 pm

    SALE, ja nemogu da verujem da neko dovodi u sumnju postojanje ovog foruma i njegovo BRŽE i TAČNIJE informisanje članova sindikata TENT-a.Smatram da se na ovaj način dobija jači,brži i delotvorniji rad sindikataPogotovo prilikom organizovanja štrajkova. Ako to nebudu želeli svako može prisustvovati sastanku podružnice i to kasnije prepričati na forumu. Ali se može desiti da inform. nebudu "možda " dobro prenete, pa se stvara bespotrebna konfuzija.
    Smatram da je to dobar predlog.
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 50
    Lokacija : Obrenovac

    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  Administrator Uto Dec 21, 2010 6:09 pm

    Poziv na saradnju je na sreću svih nas naišao na pozitivno reagovanje kod većine izabranih kandidata sa kojima sam razgovarao i onih koji su javno ovde podržali taj predlog. Ostaje samo da se to ozvaniči, usvojii i da se dogovore detalji saradnje nakon konstituisanja podružnice.

    Sponsored content


    Javni poziv na saradnju Empty Re: Javni poziv na saradnju

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 3:47 pm