SINDIKAT ŽT TENT - a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINDIKAT ŽT TENT - a

portal sindikata zeleznickog transporta

Zadnje teme

» Hakovan sstent.net
od saleAdmin Uto Jul 17, 2012 6:56 pm

» POZDRAV!!!!
od Baki 65 Čet Jun 14, 2012 12:40 pm

» POSLEDNjI POZDRAV
od sasakarson Uto Mar 06, 2012 9:41 pm

» predstavljanje
od sale66 Čet Feb 16, 2012 1:34 pm

» predstavljanje
od zoran radovanovic1 Uto Jan 24, 2012 7:13 pm

» predstavljanje
od awramm71 Pet Avg 05, 2011 3:50 pm

» Predstavljanje
od Macanaca Sub Jun 04, 2011 1:30 am

» Treba procitati...
od bobisha Sre Apr 06, 2011 5:18 pm

» damir661 - predstavljanje
od DEKI 357 Sre Mar 09, 2011 12:48 am

Facebook ŽT TENT

Ko je trenutno na forumu

Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 52 dana Čet Feb 03, 2011 10:08 pm

Galerija


Glasanje za ime smenskog sindikata Empty

2 posters

    Glasanje za ime smenskog sindikata

    Anketa

    Izaberite jedno od ponudjenih rešenja za ime smenskog sindikata:

    [ 9 ]
    Glasanje za ime smenskog sindikata Bar_left30%Glasanje za ime smenskog sindikata Bar_right [30%] 
    [ 19 ]
    Glasanje za ime smenskog sindikata Bar_left63%Glasanje za ime smenskog sindikata Bar_right [63%] 
    [ 2 ]
    Glasanje za ime smenskog sindikata Bar_left7%Glasanje za ime smenskog sindikata Bar_right [7%] 

    Ukupno Glasova: 30
    Administrator
    Administrator
    Admin


    Broj poruka : 422
    Datum upisa : 30.11.2008
    Godina : 49
    Lokacija : Obrenovac

    Glasanje za ime smenskog sindikata Empty Glasanje za ime smenskog sindikata

    Počalji  Administrator Čet Feb 17, 2011 12:46 am

    Nakon razgovora sa više zainteresovanih strana po ovom pitanju odlučio sam da na glasanje stavim ova tri predloga u vezi sa imenom. U stvari ako se malo bolje zamislimo najbolja varijanta je ona koju prihvati većina. A i ako baš hoćemo oni koji proizvode su u smeni tako da bi ovo "proizvodnih" predstavljalo višak.

    Hajde da prodiskutujemo malo o ovim predlozima. Kompromis je majka organizacije i jedinstva.
    avatar
    Golijan Damir


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 25.01.2011

    Glasanje za ime smenskog sindikata Empty Re: Glasanje za ime smenskog sindikata

    Počalji  Golijan Damir Pet Feb 18, 2011 9:41 pm

    Predlozi za ime novog sindikata nisu losi, licno sam za drugi predlog SSR(sindikat smenskih radnika).Mislim da ima jos dosta stvari na koje treba ukazati i pokrenuti da bi ljudi koji budu clanovi buduceg sindikata stekli poverenje u isti. Kroz pricu sa ljudima iz proizvodnje znam da ocekuju sasvim drugaciji sindikat od onog u kome su sada u smislu rada i stvarne zastite prava radnika.Trebalo bi i nekako zainteresovati vise ljudi, pogotovo mladjih, da se ovim putem informisu i ucestvuju u radu sindikata.Samo jos da probamo komunikaciju medju ljudima na raznoraznim sastancima dovesti na neki pristojniji nivo, nije mi se dopao sastanak od 14.02.2011.Ima slicnih stvari jos nadam se da idemo ka boljoj organizaciji i da su radnici svesni znacaja postojanja sindikata.

      Sada je Pet Maj 10, 2024 7:53 am